sama scbo s^s Brazilië Commodore INDONESISCH RESTAURANT Jan Wouters, op de foto links, gaat het vanavond opnemen tegen zijn vroegere ploegmakker. In de afgelopen maanden bewees Wouters zijn waarde voor het Ajax-elftal, al vindt hijzelf dat het nog veel beter kan. Rechts een minder gelukkige Ajacied: Edo Ophof. Vorige vrijdag werd de karaktervolle Ophof geopereerd aan de kniebanden. Zijn herstel zal enige tijd duren maar we zijn er van overtuigd dat Ophof weer op volle oorlogssterkte zal terugkeren. In ieder geval spreken we namens iedereen wanneer we Edo Ophof bijzonder veel voorspoed bij dat herstel toewensen In Brazilië is de tweede fase om het Bra ziliaanse kampioenschap, de Copa Brasil in volle gang. Vier groepen van elf clubs zijn er, geografisch, geformeerd en afge tekend in groep D staat een voor het Nederlandse voetbalpubliek ook bekende Atlético Mineiro, twee jaar lang deelne mer aan het Amsterdam 700-toernooi. Na negen wedstrijden is Atlético nog onge slagen en heeft een voorsprong van drie punten op Porteguesa dat één duel meer speelde. De andere koplopers zijn: in groeo A Sao Paulo (de club van o.m. Falcao en Careca); in groep B Flamengo (de club van Socrates en Zico) en in groep C Bahia. Voorlopig topscorer is Miran- dinha van Palmeiras met 10 goals, ge volgd door Careca (8) en twee spelers van Bahia, Bobo en Claudio Adao (7). Daar wordt een mens wijzer van. -re\e^°° ges'oten P. C. Hooftstraat 27 (hoek Hobbemastraat) 11

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 11