c,2® sdiiia sebo '%so Zico Rondleidingen bij Ajax De Ajax-mascotte Martinair De scorelijst INDONESISCH RESTAURANT Vanaf half oktober is het mogelijk een rondleiding door het Ajax-stadion te krij gen. Groepen die geïnteresseerd zijn in een blik achter de Ajax-schermen kunnen zich dan melden bij de Ajax-administratie door even te bellen (tel. 020-94 65 15). Bij de rondleiding wordt onder meer een bezoek gebracht aan de kleedkamers, de bestuurskamer, het spelershome en de perskamer, terwijl er ook een kijkje wordt genomen op het hoofdveld. Wanneer de A-selektie traint is het van zelfsprekend mogelijk om de Ajax-sterren zich in het zweet te zien werken. Een trekpleister van de eerste orde is ook de Ajax-souvenirsshop waar allerlei Ajax- attributen verkrijgbaar zijn, bijvoorbeeld de nieuwe Ajax-posters, diverse sjaals, speldjes en vanen. Na afloop van de rondleiding is het bo vendien mogelijk om onder het genot van een hapje en een drankje een Ajax-video- film te bekijken. Belangstellenden vooreen rondleiding in het Ajax-stadion (let wel, alleen groepen komen daarvoor in aanmerking!) kunnen zich telefonisch bij de Ajax-administratie melden. De Braziliaanse voetbalster Zico, die tijdens het laatste WK slechts enkele keren voor Brazilië in aktie kwam denkt er sterk over om zijn loopbaan te beëindigen. Direkt na zijn terug keer uit Italië, twee jaar terug, raakte hij zwaar aan de knie geblesseerd en van die kwetsuur is hij nooit volledig hersteld. Zico, die weer bij Flamengo speelt, wil nog één keer proberen om terug te komen op zijn oude niveau. Mislukt die poging dan hangt hij de voetbalschoenen aan de wilgen. Vandaag treedt als Ajax-mascotte op een jeugdspelertje met een beroemde naam: Rudy Ophot. Rudy komt uit in het E-1 elftal van Ajax en in dat team dat op zater dagmorgen de kompetitiewedstrijden speelt, neemt de 9-jarige de linksachter- positie in. Het zal niet verbazen dat Rudy vanmiddag graag even op de foto gaat met zijn naamgenoot Edo Ophof, voordat hij de sterren van Ajax vergezeld naar de mid denstip. Tot de 'taken' van Rudy Ophof behoort ook het overhandigen van de wedstrijdbal aan scheidsrechter. Een welgemeend applaus voor deze jonge Ajax-voetballer is zeker op zijn plaats. Aan de laatst geplaatste scorelijst is het resultaat van drie volgende kompetitie wedstrijden toegevoegd. Drie goals bij Ajax-Go Ahead Eagles, één treffer bij Roda JC en wederom één doelpunt bij Veendam-Ajax doen de lijst van doelpun tenmakers en aangevers er als volgt-uit zien. Doelpunten Van Basten Bosman Rijkaard Spelbos Winter Wouters Assists 10 Van't Schip 4 4 Rijkaart 3 4 Bosman 2 1 Wouters 2 1 Van Basten 1 1 Scholten 1 Dick 1 -f0\e^° 9es'oten P. C. Hooftstraat 27 (hoek Hobbemastraat) 11

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 11