GEBR. TERLINGEN Aannemingsmaatschappij Weet U.... bij sport behoren ook kleedgelegenheden, onderkomens en andere accommodaties ....juist, het is onze 'sport' om daar voor te zorgen. Verrijn Stuartweg 34 1112 AX Diemen, tel. 020-907011 wegvallen van de huidige assistent-trainer Jan Jongbloed. Van der Gouw was in het keepersklimaat van Go Ahead Eagles (ook Van Zoghei was immers een topkeeper) voorbestemd om te slagen en deed dat ook. Libero Arold Back werd een jaar of vijf terug geschilderd als een groot talent, kampte mede door blessureleed met een terugslag maar is nu werkelijk de degelijke leider van de defensie. De grote blikvanger in dat gedeelte van het elftal was in de eerste kompetitie ronden Alfred Knippenberg. Spelend als rechtsachter legde hij een oneigenlijke durf en zelfvertrouwen aan de dag, daarmee wat elementaire foutjes verdoezelend. Het 'oude' duo Hans Voskamp (26) en Wim Woudsma (29) is al enige jaren niet weg te denken op het middenveld met Woudsma in de rol van kreativeling en Voskamp als toonbeeld van degelijkheid en regelmaat. Zij worden meestal ondersteund door Arno Hofstede en de eigenlijke aanvaller Michel Boerebach, een jongen die met name tegen topclubs nog wel eens uitzijn slof wil schieten. Het vertrek van linkerspits René Eijkelkamp leverde natuurlijk de nodige problemen op. Hoe groot de inbreng van Eijkelkamp kan zijn kunnen we ons nog van vorige week herinneren toen de lange aanvaller het feitelijke draaipunt van FC Groningen was. In zijn plaats keerde de minder begaafde maar wel erg waardevolle Mike Small terug naar de Adelaarshorst. Samen met de grillige technicus Peter Brouwer (let op de vrije trappen) moet hij de aanvallende ideeën van de Eagles in doelpunten omzetten. Rendez-vous op 1 oktober Na de beknopte introduktie van de Eagles kunnen we gaan uitkijken naar de voetbal- aktiviteiten van zo meteen. Ajax in de gebruikelijke rol van favoriete en het groene en daardoor onbevangen Go Ahead Eagles in die van underdog kunnen vooreen aangename verpozing van de zondagmiddag zorgen. Geniet ervan want het zal een tiental dagen duren voordat we Ajax opnieuw in De Meer kunnen aanschouwen. Na de uitduels tegen Roda JC (woensdag 24 september) en Veendam (zondag 28 september) keert Ajax op 1 oktober in een van Europa Cup-spanning kokende De Meer terug om Bursaspor definitief uit het Toernooi voor Bekerwinnaars te stotenl Fidelio 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 6