LP VAN DE WEEK STRAFSCHOP BEHOEDT AJAX VOOR NEDERLAAG s Haarlem behaalt gelijkspel, dankzij zwak aanvalsspel van sterker Ajax 17 Amsterdam, zondagmiddag 29 nov. 1953. Vier minuten voor het einde heeft Ajax toch nog gekre gen, wat het eigenlijk al niet meer verdiende; een doelpunt. Vele minuten lang hadden de Ajacieden Haarlem duidelijk in de verdediging gedrukt. En Haarlems defensie mag dan van bijzondere kwaliteit zijn, terwijl de voorhoede van Ajax nu niet bepaald uitmunt door slagvaardigheid en wat nog belang rijker is schotvaardigheid, toch kreeg Ajax een niet te versmaden aantal kansen om de bal achter doelman Snijders te deponeren. Maar de roodwitte aanvallers bleven halsstarrig volhouder, met het missen van de schoonste mogelijkheden om een doelpunt te maken. Middenvoor de Groot kwam zelfs tweemaal alleen voor doelman Snijders en nog faalde hij. Ajax had dus alle gelegenheid om een beslissende voorsprong te nemen. En toen, zoals dat bij voetbal wel meer gebeurt, Haarlem uit een van de de spaarzame aanvallen de bal langs Ajax' doelman Piters Graafland werkte, leek Ajax zelfs verloren. Maar toen gebeurde er iets, wat bij het voetbalspel ook mogelijk is. Vier minuten voor het einde kwam er toch een goal. De Haarlemmer Boeree had de bal met de hand bewerkt en Krist, de beste speler van het veld, voltrok het vonnis. Het treffen Ajax-Haarlem was een levendig duel tus sen twee ploegen die in de afdeling A een toonaangevende rol spelen. Bovenstaand verslag stond in een sportbijlage van vermoedelijkDe Tijd' die ik heel toevallig in handen kreeg bij een verbouwing. Het leek me wel leuk dit even te plaatsen, vooral daar vanmiddag onze tegenstander óók Ajax is. Al mag ook nu Ajax sterker lijken, laten we hopen op een redelijke uitslag maar bovenal een sportief en spannend duel, zowel binnen als buiten de lijnen. Cor Zonneveld Ben Steneker also starring Sandra Vanreys 'Sweet Memories' In mei 1984 trad Ben op in Indianapolis met de door hem ontdekte zangeres Sandra van Rijs en in september reisde hij voor de tweede keer in dat jaar naar Bob Everhart's Festival in Avoca USA. In 1985 waren er opnieuw diverse buitenlandse uitnodigingen. Ben zong in: Tormelinos, Engeland, Avoca, en Californië. Een enorme ruggesteun is Ben's Fanclub Hello Again. In februari 1985 verscheen de L.P. Loving.You, uitgebracht op Ben's 50ste verjaar dag. Zomer 1986 manifesteert Ben Steneker zich met de single 'Kleine Marianne' en de elpee 'Sweet Memories'. o

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 18