Jan Smit„ Grootste overdekte autosloperij van N.H. OO Gespecialiseerd in Compact Disc en Afspeelapparatuur J. J. Allanstraat 266 1551 RS Westzaan Telefoon 075-314 314 Privé: J. Smit. Watermolenstraat 28, tel.075 -2865 69 Westzaan J. L. Visser, Ringweg 300, tel.: 075 - 17 36 59 Zaandam Meer. Op maandag 19 mei komt het noodruftige FC Twente op bezoek en dat betekent dan alweer bijna het einde van het voetbalseizoen. De allerlaatste konfrontatie vindt in Rotterdam op Spangen plaats (25 mei). Een extra dimensie aan de Ajax-wedstrijden wordt natuurlijk gegeven door de jacht op de goals. Het totaal-record van Ajax (122 in het seizoen 1966-1967) is voor verbetering vatbaar, terwijl Marco van Basten zijn vizier op 'veertig' zal zetten. Zijn noodgedwongen afwezigheid in de laatste weken zal hem waar schijnlijk moeten doen afzien van het absolute record. Dat staat al sinds 1957 op naam van een legendarische PSV-er, Coen Dillen, 43 doelpunten. Nog acht treffers scheiden Marco van evenaring van dat gigantische aantal. Voor die acht doelpunten heeft Marco nog vijf wedstrijden en ja, écht onmogelijk is dat natuurlijk niet. Tegen VVV vierde Van Basten in de tweede helft zijn rentree in het Ajax-elftal en zijn geringe trainingsarbeid in aanmerking genomen ging dat allezins bevredigend. Vooral zijn goal, via een venijnig schot waarin een hoop frustratie lag, moet hem van over de drempel hebben geholpen. Een werkelijk zware blessure was Marco tot het incident bij RCH bespaard gebleven en de onbekendheid met het fenomeen 'geblesseerd zijn' wil nog al eens voor twijfel zorgen bij de speler die nog niet weet tot waar hij de pijngrens kan en mag verleggen. 'De terugkeer van de schutter' dat zou de titel kunnen zijn van het voetbalverhaal Ajax-FC Den Bosch FC Den Bosch De aan het eind van dit seizoen scheidende trainer Rinus Israël - hij gaat zoals bekend naar Feyenoord - heeft vrijwel de hele voetbalkompetitie met dezelfde basis kunnen spelen. De lange doelman Van Grisven maakte een zeer opvallend jaar mee waarin hij niet alleen scoorde (thuis tegen Roda JC) maar ook werd camp 'PL RUOIO Van Woustraat 156, 1073 LW Amsterdam, telefoon 020-626333 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 5