Jan Smit Grootste overdekte autosloperij van N.H. Gespecialiseerd in Compact Disc en Afspeelapparatuur J. J. Allanstraat 266 1551 RS Westzaan Telefoon 075-314 314 Privé: J.Smit, Watermolenstraat28, tel.: 075- J. L. Visser, Ringweg 300, tel.: 075 - 17 36 69 Westzaan 59 Zaandam turbulente tijden door. De aankondiging dat de vroegere FC Groningen-trainer Theo Verlangen (momenteel aktief bij Emmen) als manager zijn rentree bij de groen-witten zal maken wekte veel beroering. Het was voorde ambitieuze trainer Han Berger zoveel als een motie van wantrouwen en hij trok zijn konklusies. Volgend jaar is hij de verantwoordelijke man bij AZ! De verhoudingen zijn wat vertroebeld rond de Martinitoren en het is de vraag of dat zijn weerslag zal hebben op de prestaties van FC Groningen. Hoewel de resultaten van Bergers elftal niet voldoen aan de - te hoge? - verwachtingen heeft het nog steeds een redelijk uitzicht op de vierde positie. En dat is een plaats die mogelijk een vrolijke verrassing in de vorm van deelname aan het UEFA-Cup-toernooi op kan leveren. Mocht het Ajax zijn dat de Beker verovert dan is die vierde positie goud waard. Verliesin De Meer hoeft dus niet de nekslag voor de Groningers te betekenen. Magische walmen uit de Beker Het met horten en stoten tot de kwartfinale gevorderde KNVB-Beker-toernooi kent één uitgesproken favoriet, Ajax en een handvol outsiders. De mysterieuze magische krachten die per traditie uit de Beker opwalmen hebben zich al een aantal keren laten gelden. PSV en Feyenoord liepen al tegen de lamp en de amateurs van Marken hebben evenals de bescheiden Eerste divisionist RBC de kwartfinale bereikt. Of er meer verrassingen besloten liggen in het Bekertoernooi kunnen we mogelijk vanavond gaan ervaren. Misschien wel in De Meer waar we 'op zeker' getuigen zullen zijn van een enerverend duel op het scherp van de snede gestreden. Na de Bekerhappening wordt er aanstaande zondag weer een aantrekkelijke camp 'RL RU Dia Van Woustraat 156, 1073 LW Amsterdam, telefoon 020-626333 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 5