Jan Smit Grootste overdekte autosloperij van N.H. Gespecialiseerd in Compact Disc en Afspeelapparatuur J. J. Allanstraat 266 1551 RS Westzaan Telefoon 075-314 314 Privé: J. Smit, Watermolenstraat 28, tel.: 075-28 J. L. Visser, Ringweg 300. tel.: 075 - 17 69 Westzaan 59 Zaandam Ajax. Op een hard Galgenwaard-veld kreeg de ploeg van trainer Nol de Ruiter geen voet aan de grond en Ajax won zoals het wilde, met 4-0. Anders was het in het kompetitietreffen tussen Ajax en FC Utrecht in de Domstad. Toen liep Ajax tegen de lamp of beter gezegd tegen de ongebreidelde vechtlust van de Utrechters. Na lange en daardoor saaie winterstop leek die voor Utrecht spreekwoordelijke vechtlust wat te zijn weggeebd. Een reeks van zwaardere en kleinere blessures verstoorden de balans en dat resulteerde in een aantal zwakke prestaties zoals de 2-0 thuisnederlaag tegen het nietige Heracles. De afgelopen drie wedstrijden schijnt FC Utrecht zich een beetje boven de crisis te hebben uitgeworsteld en durft met rond de Dom weer met vastere stem te spreken over de 'vierde plaats', de misschien magische positie op de ranglijst die recht kan geven op het fenomeen Europa-Cup-voetbal. Het kan echter juist die gedachte aan de vierde plaats zijn die een stuk van de prille en gedrevenheid van Jan Wouters c.s. heeft weggenomen. De druk van het moeten presteren heeft op een team als dat van FC Utrecht misschien wel een verlammende uitwerking. Hans Galjé Voor de Amsterdammers is de opvallendste verschijning bij de Utrechtenaren natuurlijk doelman Hans Galjé. De man die eerder dit seizoen een bittere pil moest slikken door als stand-in van Stanley Menzo te moeten fungeren bloeit, geïnspireerd door het 'echte werk', op onder de Utrechtse lat. Last van gewenningsproblemen had Hans niet. In tegendeel, in de afgelopen wedstrijden ontpopte Galjé zich tot een ware leider van de defensie. 'RL RUO! D Van Woustraat 156, 1073 LW Amsterdam, telefoon 020-626333 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 5