OOD [autolrijschool GRATIS Optimistisch De strijd om de landstitel is gestreden. Na de verloren ontmoetingen van Ajax tegen zowel Roda JC als Feye- noord moet de club helaas afhaken wanneer het gaat om het kampioen schap. Met nog negenwedstrijden in deze competitie te gaan is reeds be slist om het eremetaal en kan PSV reeds de vlag uit de kast halen, terwijl Feyenoord en Ajax om de tweede en derde plaats blijven strijden. Beide posities geven recht op Europees voetbal zodat ook daarin reeds is voorzien, blijft over de KNVB-Beker waarin Ajax nog volop meedraait zodat een plaats in het Europa-Cup 2 toernooi nog alleszins tot de moge lijkheden behoort. Alle aandacht kan derhalve daarop gevestigd worden omdat van spanning in de competitie geen sprake meer kan zijn. Die moet meer gezocht worden in de onderste regionen waar het nog een enigszins open vraag is wie de eredivisie zullen moeten verlaten. Nieuwkomer wordt in ieder geval FC Den Haag en de rest laat nog even op zich wachten. Qua resultaat heeft Ajax het de laatste weken lelijk laten afweten. Tussen Roda JC en Feyenoord werd nog wel een flinke winst op Go Ahead Eagles geboekt waardoor de grens van 100 doelpunten steeds dichterbij kwam, het neemt niet weg dat de twee ver loren wedstrijden de strijd om de landstitel heeft doen wegnemen. PSV kan naar de landstitel toe kab belen en de rest mag dat lijdzaam Koop nu uw enige echte originele AJAX-SWeater De maten S, M, L en XL zijn voorradig. Prijs 45j— Ook verkrijgbaar in alle maten Ajax T-shirts voor 20,- Te verkrijgen bij de Ajax-administratie en op wedstrijddagen bij de souvenierwinkel onder de staantribune stadszijde bij vak R Voor rijbewijs A, B, C, E Theorie voor 171/2 jarige Tel. 446331 loevestein 30 1082 xj amsterdam toezien. Jammer, maar voor Ajax zeker geen ramp. Al eerder is be toogd dat de club dit seizoen heeft benut extra accent te leggen op het hoofdstuk opleiding wat vooral in de beginfase van deze competitie nogal wat punten heeft gekost. Iedere ver andering kost wat investering en Ajax heeft duidelijk geïnvesteerd in de toekomst. Nieuwe spelers laten door stromen en uit de bestaande selectie proberen een zo hoog mogelijk ren dement te halen. Om via deze ont wikkeling te komen tot een zo even wichtig mogelijk elftal waar straks ook internationaal mee gepresteerd kan worden. Uit dien hoofde is het belangrijk dat Europees voetbal wordt zeker gesteld. Niet alleen financieel maar ook sportief. Iedere club probeert op z'n eigen manier internationaal weer wat terug te ko- 15

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 15