Jan Smit Grootste overdekte autosloperij van N.H. Gespecialiseerd in Compact Disc en Afspeelapparatuur OO camp, J. J. Allanstraat 266 1551 RS Westzaan Telefoon 075 - 314 314 Privé: J. Smit, Watermolenstraat 28, tel.: 075-28 J. L. Visser, Ringweg 300, tel.: 075 - 17 ontbreken van André Oostrom en Hans Voskamp is het aantal ervaren spelers gereduceerd tot twee: de 34-jarige Johnny Oude Wesselink en 28-jarige Wim Woudsma. Jong overheerst oud en de eerste Eagles-baby vinden we in het doel. Raymond van der Gouw stond al vroeg in het seizoen voor de taak om de plots uit geschakelde Jan Jongbloed te vervangen. Dat deed Van der Gouw boven ver wachting maar het hoeft ook niet zo bijzonder veel verbazing te wekken dat de jonge goalie zich als een goede stand-in van de keeperslegende Jongbloed manifesteerd. De technische staf van de Eagles bestaat naast oud-doelver- dediger Nico van Zoghei uit nog twee ex-keepers, genoemde Jan Jongbloed en Hennie Spijkerman. Tot de jonge verdedigers behoren Hans Witteveen, Arold Back, de eigenlijke middenvelder Roy Tular en René Berends. Naast de bescheiden regelaar Wim Woudsma doen afwisselend Rini Coolen, Hofstede en de blonde René Smit hun best de aanval te voeden en de verdediging te assisteren. Het offensieve gedeelte van Go Ahead- herbergt een aantal veelbelovende voetballers. Michel Boerebach is de sterke centrale spits en naast hem spelen twee spelers van het onberekenbare soort. Peter Brouwer is snel, heeft ideeën en een vgrfijnde (vrije-)traptechniek. Aan de linkerkant zorgt René Eijkelkamp voor surprises. Eijkelkamp oogt door zijn lengte wat traag en sloom maar des te verrassender zijn zijn klare ingevingen en zijn snelheid van handelen. Als extra aanvallende troeven heeft Van Zoghei bovendien nog Ronald Dekker en Hans Schrijver achter de hand. Voetbal De vrolijke samenstelling van Go Ahead en het per traditie avontuurlijke spel dat Van Woustraat 156, 1073 LW Amsterdam, telefoon 020-626333 59 Zaandam 'RL RUOIO 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1986 | | pagina 5