I SMIT V SPORTPRIJZENl yAr°60 elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting De Ajax-mascotte Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 zeker niet elke week feest zijn maar dat Marco van Basten reeds 26 goals heeft gescoord in 16 wedstrijden mag toch als uitzonderlijk worden beschouwd en men vraagt zich af waar dit op moet eindigen. Het elftal staat nu op 63 goals en.de helft van de competitie is nog niet eens voorbij. Voor de verdere toekomst is het allemaal niet zo belangrijk. Het gaat om de m anier waarop een wed strijd gespeeld wordt, nu in de competitie en straks weer op het internationale vlak. Dat veel doel punten vallen moet het publiek ongetwijfeld naar het stadion lokken. En dat is uiteraard juist de bedoeling. Meer publiek en internationaal ieder jaar beter presteren, straks, in het nieuwe jaar. zullen we zeker met grote belangstelling de verdere verrichtingen van Ajax blijven volgen met de wetenschap dat het spelletje steeds beter gespeeld wordt en we nog maar moeten zien wie uit eindelijk de langste adem heeftI Tijn Middendorp Met de laatste thuiswedstrijd in het jaar 1986 begroeten we weer een nieuwe Ajax- mascotte. Het is de tienjarige Serge Boogaard, voorhoedespeler van Ajax' E-1 juni ores. Vanzelfsprekend wordt de vorig seizoen gestartte mascottetraditie voortgezet in 1986. Vorige week, bij Ajax-Sparta, trad de doelverdediger van het E-junioresteam, Rem- co Nouws, op als de Ajax-mascotte. Vanmiddag is het welverdiende applaus voor Serge Boogaard! eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 653353 en 945355 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 7