Mecodam Motorhomes mm DE KRENG WW/ A »^»mO/H4TENSERl/ICE Verhuur en verkoop van kampeerwagens reeds vanaf 595,- per week Exploitatie van Amusementsautomaten EEN TOPPER IN AUTOMATEN Showroom en werkplaats: Amstelveen. Amsteldijk-Noord (tussen Ouderkerk en t Kalfje) Boekingskantoor: Argonautenstr. 98. Amsterdam, tel. 020-791750/620308/792491/451111 De redelijk hechte defensie (29 tegengoals, evenveel als nummer 6, Roda JC) ver loor in de zomer de sterke Graeme Rutjes aan het Belgische KV Mechelen. Zijn po sitie in het centrum van de verdediging is ingenomen door de lange jongeling René van Eek. Jan Stroomberg onder de lat, rechtsachter Aad Leenheer, linksback Eddy Ridder hof en libero Ton van der Padt kompleteren Excelsiors laatste linie. Middenvelder Nico Jalink valt niet alleen op door zijn lange blonde lokken maar ook door zijn doortastende, gedurfde manier van voetballen. Vanuit de middenlinie trekt Jalink met zijn ongebreidelde kracht graag ten aanval. Zijn collega-middenvelders waren afgelopen weekend Carlo van Tour en André Wasiman. Ook diens broer, Ste ve Wasiman, kwam zondag -als invaller voor Jalink- op het middenterrein in aktie. TOT ZIENS IN 1986 Henk van Goozen, Michel Beukers en Barnabas Latuheru (prachtige naam!) zijn de drie spitsen die Rob Jacobs de wei instuurt. Henk van Goozen was één van de aanvallende pijlers in het afgelopen seizoen. Mi chel Beukers speelde toen bij FC Utrecht, kon daar niet echt aarden en keerde te rug naar Woudenstein waar hij echter Nico Jalink als topschutter vóór zich moet ge dogen. Of de drie Excelsior-spitsen vanmiddag hun aanvallende drang naar believen de vrije loop kunnen laten is twijfelachtig. Ajax zal zich meesttijds op de helft van de tegenstander bevinden. Niettemin mag het verwende Ajax-publiek zich niet klakke loos zand in de ogen laten strooien door de slechte positie op de ranglijst van Excel sior. Waakzaamheid, zoals die er tegen Sparta meer dan voldoende was, is weder om geboden om het Excelsior-addertje onder het vochtige gras te smoren. De laatste wedstrijd in De Meer in 1985 kan beginnen. Veel voetbalgenoegen van daag, een spetterende jaarwisseling over twee weken en een "tot ziens" in goede gezondheid in het volgend jaar wenst u Ajax en Fidelio Jarmuiden 34,1046 AD Amstardam-Sloterdljk, Tal. 020-116175 (tot 17.30 uur) b.g.g. 020-123123 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 4