SMIT V SPORTPRIJZEN1 elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Kopen of Verkopen 02977-41841 Plaats een advertentie in de Spuilenlijn computer 2 Maanden lang adverteren voor 1 tientje y^robo Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 niet alleen nu maar door de jaren heen blinkt de club uit in het kweken van eigen ta lenten. En ondanks al die inspanningen, al die begeleiding en al die intensieve akti- viteiten rondom die jeugd eist het elftal toch zoveel klasse dat het wel eens een spe ler van buitenaf moet aanschaffen. Omdat helaas op dat allerhoogste niveau niet al tijd een speler voorhanden is die een open gevallen plaats direct volwaardig kan in nemen. Maar iedereen weet dat achter de schermen enorm hard wordt gewerkt aan nieuwe talenten, zoveel zelfs dat via een sateliet club (Telstar) men jonge talenten op een goed niveau laat voetballen teneinde de ontwikkeling niet te stagneren. Daar is Ajax onder leiding van Johan Cruyff heel hard mee bezig waarbij op dit moment vooralsnog een landstitel niet op de eerste plaats staat maar wel de ontwikkeling van een speltype met eigen spelers wat haalbaar is voor de toekomstige internatio nale top. Momenteel wordt hierin geinvesteerd met alle leuke ontwikkelingen van dien. Het moet de juiste weg zijn naar nieuwe successen en met enig geduld komen die er zeker..! Tijn Middendorp Uw boot, caravan of auto, bankstel, kinderwagen of fiets etc. (2e artikel gratis) Zoekt u juist wat9 BEL voor de telefoonnummers van de particuliere aanbieders (alweer gratis) DE SPULLENLIJN AALSMEER eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 653353 en 945355 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 7