Jan Smit :«x iooo Grootste overdekte autosloperij van N.H. J. J. Allanstraat 266 1551 RS Westzaan Telefoon 075-314 314 1 Gespecialiseerd in Compact Disc en Afspeelapparatuur Dfsc-oturni nuoio V.O.F. Privé: J. Smit, Watermolenstraat28, tel.: 075-28 65 69 Westzaan J. L. Visser, Ringweg 300, tel.: 075 - 17 36 59 Zaandam zwaargebouwde, rechtsbenige Grim hoort ook tot de voetballers met meer mogelijkheden. In de afgelopen jaren was hij steeds topscorer van zijn ploeg. Mogelijke wisselspelers bij NEC zijn John van Geenen, Bert van de Pol en Percey Guerin. Na 90 minuten: licht op Oranje Voor verscheidene Ajacieden is de wedstrijd tegen NEC een laatste test-case voor het cruciale treffen van Oranje tegen de Belgen. Sommigen vechten voor een kans om alsnog tot de Nederlandse selektie door te dringen, anderen zullen zich volledig geven om de goede vorm niet te ondermijnen. Vaste Oranje-keus Marco van Basten zal er tegen de Belgen vanwege zijn schorsing niet bij zijn en het is heel goed mogelijk dat Ajax' topschutter zijn gram daarover vanavond haalt in de vorm van een handvol goals! Na Ajax-NEC kunnen de lichten op Oranje Fidelio Het koppen is één van de voetbalonderdelen die Marco van Basten in al zijn veelzijdigheid zeer goed beheerst. Tien dagen terug, in de uitwedstrijd tegen FC Den Bosch gaf hij een staaltje perfekte koptechniek weg en op bo venstaande foto zien we hoe Marco tegen Feyenoord sprongkrachten timing kombineert om het doel van Feyenoord te bestoken. Onder de scherpe blik van Ronald Koeman trachten Mario Been en Henk Duut één en ander te voor komen camPKti Van Woustraat 156,1073 LW Amsterdam, telefoon 020-626333 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 6