Restaurants Ajax en DINERS Olympisch Stadion "a™8 Nieuw leven in de Ajax-clubavond commissie RUIME PARKEERGELEGENHEID VERGADERINGEN Tel. Ajax-restaurant 927045 - Tel. Olympisch Stadion 729888 ENZ. doet gaan getuige de toeschouwersaan tallen bij Ajax-wedstrijden. De veelheid aan gescoorde doelpunten is inherent aan de wijze van spelen gelijk het aantal tegengoals hoog uitvalt vergeleken met die van anderen in de hogere regionen maar er gebeurt tenminste wat ook al wor den er 15 goals gescoord tegen gepromo veerden uit de eerste divisie. Het spel kan er nooit slechter van worden en de opwaart se lijn zal zeker worden doorgetrokken bij tegenstanders van een wat zwaarder kaliber. Ajax neemt het voortouw op weg naar betere tijden ook al hebben sommi gen daar nog hun twijfels over. Vooral bij een nederlaag komen automatisch de op merkingen naar boven maarCruijff en z'n technische staf behoeven zich daar voor lopig weinig van aan te trekken. Wanneer het voetbal iets nodig heeft is het niet dat spelletje wat het publiek al vele jaren te aanschouwen heeft gekregen en waarbij de successen ook niet noemenswaardig waren. Iedere verandering heeft z'n tijd nodig en wie anders dan Ajax moet daar maar eens mee beginnen. De club hoeft niet een heel seizoen aan de top van de eredivisie te staan. Als het maar goed meedraait in de strijd om het eremetaal en die verwachting mag toch zeker als ge rechtvaardigd worden beschouwd. Iede re wedstrijd proberen het spelletje beter te spelen waarbij veel van de spelers wordt verlangd maar waarbij het publiek evenredig meer zit te genieten en een on verhoopte nederlaag makkelijker zal accepteren dan hetzelfde resultaat met 'gewoon' voetbal. Wetende dat het iedere week nog leuker kan worden Tijn Middendorp Sinds jaar en dag organiseert de Ajax- clubavond commissie in hetde Ajax-club avond. De clubavond, die toegankelijk is voor alle leden, donateurs en seizoenkaart houders van Ajax, 'liep' wat minder de laatste jaren. Jammer, want de clubavond is een uniek en vooral gezellig gebeuren. Op de 'normale' clubavond wordt er ge kaart, gebiljart, er is een tombola, alles onder, voor ieders gading, gevarieerde muziek. Naast de gebruikelijke clubavonden or ganiseert de commissie jaarlijks een vis dag (dit jaar op 13 oktober), een kerst- kienavond. een Sint Nicolaasavond, enz. Leden, donateurs en seizoenkaarthou ders van Ajax, u bent iedere vrijdagavond vanaf 19.30 uur van harte welkom in het Ajax-restaurant bij de Ajax-clubavond! Geopend: 9.00-18.00 uur Zaterdag: 9.00-17.00 uur Maandag: 13.00-18.00 uur Donderdag koopavond Cornells Troostplein 13 1072 JJ Amsterdam tel 020-71 6405 71 6830 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 9