SMIT V SPORTPRIJZEN] ,V-uc?fao elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 In de Roda JC-verdediging is een belangrijke taak weggelegd voor Jos Daerden. De Belgische ex-international, aan wie een looptechniektrainer goud zou kunnen verdienen, leidt als dynamische libero zijn defensie. Assistentie komt nog van de nog vrij jonge verdedigers Géne Hanssen, René Trost en John de Jong. Op het middenveld zorgen Martin van Geel en Edwin Gorter voorde ideeën terwijl Peter van der Ven zich naast Hennie Meyer doeltreffend uitleeft zonder dat het zijn vele arbeid schaadt. In René Hofman heeft een rechterspits met affinement en goede voorzet maar tegen onze Peter Boeve kwamen zijn talenten nooit volledig tot ontplooiing. Via de al besproken Hennie Meyer komen we bij Roda's nummer 11, Ron Jans. Vroeger was hij een échte linkerspits (bijvoorbeeld bij PEC Zwolle) maar het middenveld, met minder lichamelijk contact, lokt de schietgrage Jans naar een wat teruggetrokken positie. Europa Cup-inspanning Tot zover het een en ander over Roda JC. Met alle respect voor Frans Körvers keurkorps gaat de voornaamste aandacht uit naar het elftal van Ajax. Zal de Europa Cup-inspanning tegen FC Porto zijn sporen hebben achtergelaten? Wij hopen oprecht van niet opdat de oester ons weer die fonkelende parel in al zijn schoonheid kan tonen! Fidelio eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 653353 en 945355 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 7