SMIT SPORTPRIJZEN1 *v<?6o elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 telefoon 653353 en 945355 fe>N,c' FC Groningen door ongelukkige momen ten werden gerealiseerd. De gemiste strafschop van Arnold Mühren kwam op een moment dat PSV rijp was voor de nederlaag en in Groningen heeft Ajax kennelijk het patent op het weggeven van kado's. Het vorig seizoen was Marco van Basten de gulle gever door een slordige terugspeelbal op Hans Galjé waardoor de 2-2 score tot stand kwam en vorige week hielp Stanley Menzo de gastheren waar door de winst geheel in Groningen bleef. Allemaal momenten die kunnen gebeu ren in een wedstrijd maar die helaas dan wel in de onderhavige ontmoetingen ver gaande gevolgen hebben gehad. Het elf tal zal zich alles volledig realiseren en be seffen dat het zeker niet altijd rozengeur en maneschijn kan en zal zijn. Men weet aan de andere kant ook dat het vertoonde spel in ieder geval de mensen weer naar het stadion doet trekken het geen minstens zo belangrijk is dan het resultaat van een individuele wedstrijd. Het geloof in kunnen zal zeker niet ge schaad zijn door een tweetal wat pechvol verloren wedstrijden. Het elftal heeft eerder laten zien waartoe het in staat is dus zullen de resultaten zeker komen al is het even wennen om Ajax niet aan de top van de eredivisie te zien. Neutraal bezien wordt de competitie alleen maar interes santer als ook anderen goed van zich doen spreken en het hopelijk zo lang mogelijk volhouden. De spanning neemt daardoor alleen maar toe en spanning is iets dat het voetbal alleen maar goed kan doen. Ajax zal ongetwijfeld weten dat het aan trekkelijke aanvallende voetbal wel ge paard zal behoren te gaan met het pakken van winstpunten maar dan wel op een manier die men van de ploeg verwacht en waartoe het druk bezig is te realiseren. Uiteraard zal Ajax iedere week te maken krijgen met optimaal gemotiveerde te genstanders die een strijdwijze bedacht zullen hebben die het Ajax zo moeilijk mogelijk maakt. Ajax is meer dan ooit in deze competitie de te kloppen ploeg en eerste oosterparkstraat 110, amsterdam 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 7