Mecodam Motoehomes mw DE l/RENG WW/ M •^/4UTOH4TENSERHCE Verhuur en verkoop van kampeerwagens reeds vanaf 595- per week ONTWIKKELING Exploitatie van Amusementsautomaten EEN TOPPER IN AUTOMATEN Showroom en werkplaats: Amstelveen, Amsteldijk-Noord (tussen Ouderkerk en 't Kalfje) Boekingskantoor: Argonautenstr. 98, Amsterdam, tel. 020-791750/620308/792491/451111 Michel Valke een sterk aanvallend karakter. Overigens zou het best zo kunnen zijn, dat de schietgrage linksbener Van Rooy in de hevige konkurrentiestrijd binnen PSV het loodje legt tegen de getergde Ton LokhoffDe twee starters vooring, Hallvar Thoresen en Rob McDonald maken het zestal verschillende nationaliteiten bij de Eindhovenaren vol. Rob McDonald is eindelijk daar beland waar hij jaren geleden als Willem ll-spitsal van droomde: bij een topclub. Vanaf de reservebank kijken ondermeer René v. d. Gijp en Huub Stevens met gemengde gevoelens toe. Stevens zal zich een andere voorstelling van zaken hebben gemaakt na zijn sterke vorige seizoen. De bank zal ook erg hard zitten voor René v. d. Gijp. Zijn mindere kwaliteiten worden zodanig en zo frequent naar voren geschoven dat hij op een gegeven ogenblik moet denken er echt niets meer van te kunnen. Smullen Terwijl de grasmat van het Olympisch Stadion zich went aan het kunstlicht wachten we met spanning op de dingen die komen gaan. Het onnavolgbare talent Robbie de Wit tegen vuurvreter Eric Geretsde ijzeren klasse van Glenn Hysén tegen het gaaf gepolijste voetenwerk van Marco van Basten de Surinaamse konfrontatie Ruud Gullit-Frank Rijkaard de vinnige duels tussen Robbie McDonald en Sonny Silooy Koning Voetbal gaat er met ons van smullen! Fidelio Al geruime tijd eist het voetbal weer al onze aandacht op. De competitie heeft zich reeds volledig in beweging gezet, voorafgegaan door de gebruikelijke vele vriendschappelijke wedstrijden en diverse internationale toernooien. Het Amsterdam 710-toernooi blonk hierin uit door een uitstekend spelend Ajax-elftal onder aanvoering van de nieuwe aan voerder en beste speler van het seizoen 1984-1985 Frank Rijkaard. Daarnaast konden de vele voetballiefhebbers her nieuwd kennismaken met Arnold Mühren in de rood-witte kleuren alsmede de presentatie van het Ajax-team in de nieuwe uitvoering. Het liep allemaal voor treffelijk en menigeen zal dan ook met grote belangstelling de verrichtingen van team verder in dit seizoen blijven volgen. Uiteraard zal het niet iedere week feest Jarmuiden 34, 1046 AD Amsterdam-Sloterdijk, Tel. 020-116175 (tot 17.30 uur) b.g.g. 020-123123 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 5