Sportschool H. KORTLEVERS Maradona, een succes CITIBANK® is één der grootste bank instellingen ter wereld en sinds 20 jaar gevestigd in Amsterdam. Wilf Dixon Via professionele tussenpersonen verstrekt Citibank aan particulieren de volgende producten: - persoonlijke leningen - doorlopende kredieten - unieke spaarrekeningen met hoge rente Citibank, N.A. Herengracht545-549 Ik 11/^^ 1017 BW Amsterdam f f f f Sfa* #1 020-267070/262020 f fWHI 11 V Karate-indoortraining voor dames en heren Body-building haltertraining voor dames en heren 2e Oosterparkstraat 288 - Telefoon 020-924104 - Amsterdam Hoewel de internationale pers de overgang van Maradona van FC Barcelona naar ASS Napoli met grote scepsis begeleidde is het optreden van de kleine voetbal magiër in Napels een enorm succes ge worden. De moeizame start van Napels leek de sceptici in de kaart te spelen maar Maradona strafte alle twijfelaars mee dogenloos af. Behalve voor voetbalspek takel van de bovenste plank zorgt Diegui- to ook voor super-recettes. Napels kocht Maradona voor plm. 21 miljoen gulden maar de club had sinds zijn komst 40 mil joen gulden inkomsten! Overal waar Maradona komt zijn de stadions uitver kocht en de Argentijn stelt de voetballief hebbers nooit teleur. Een paar weken terug was een staande ovatie van het Romeinse publiek zijn deel na Roma- Napoli en een fantastisch Maradona- optreden. Na het laatste fluitsignaal ging de show nog even door. Op het veld vroeg Roma-ster Bruno Conti het nummer 10-shirt van Maradona die daarop dat van Conti vroeg waarna beide tegenstanders als vrienden het veld verlieten. Wilf Dixon, oud-keeper van het Engelse Fulham is op 102-jarige leeftijd overle den. Dixon was de oudste ex-voetballer van Engeland die nog in leven was. Hij debuteerde aan het begin van deze eeuw in de Football League op 19-jarige leef tijd. Twee jaar geleden organiseerde Ful ham een speciale benefietwedstrijd ter gelegenheid van Dixon's 100e verjaardag, jaaraay. 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 9