Scorelifst Sigarenmagazijn AjiX Centraal Alarmnummer 020-117949 AUTOSLOPERIJ DEJONG/GOSCO Anderhalve week geleden in het Officieel Programma van Ajax-FC Twente heeft u de scorelijst moeten missen. Maar van daag presenteren wij weer de volledig bijgewerkte lijst van doelpuntenmakers en -aangevers. Tegen Haarlem kwam Ajax voor het eerst dit seizoen niet tot scoren in een kom petitiewedstrijd. Twee dagen later tegen FC Twente was dat wel het geval maar toch brachten de vier doelpunten niet erg veel vreugde in het Amsterdamse kamp, omdat ook de Tukkers 4 keer tot scoren kwamen. Na een vrij lange periode van onproduk- tiviteit kwamen Ronald Koeman en Marco van Basten weer eens tot scoren. Ronald Koeman zelfs twee keer. Nadat de FC Twente verdediging een aanval in eerste instantie had afgeslagen knalde Ronald met het linkerbeen de bal in de hoek. Zijn tweede doelpunt werd nog uitbundiger gevierd dan het voorgaande. De snel genomen vrije trap (nu met rechts) bracht Ajax de opluchting van tenminste een gelijkspel tegen Twentenaren. Tegen FC Twente opende Marco van Basten de score. Hij 'onderbrak' een door Walter Meeuws opgezette één-twee. In plaats van de bal terug te kaatsen op zijn libero schoot Marco de bal vanuit de draai in de verste hoek. Een beauty! In het doelpunt dat Dick Schoenaker op een algemeen totaal van 103 treffers bracht had Marco van Basten het aandeel van de assist'. Het voorbeeld van de jagende Schoenaker volgend veroverde hij de bal die hij in het strafschopgebied op precies het juiste moment in de voeten van de aanvoerder schoof. Die benutte de kans zeer koel en beheerst. Vanmiddag begint Ajax het 'karwei- Feyenoord' met de volgende scorelijst: Doelpunten Assists Van Basten 17 Van Basten 11 Vanenburg 11 Schoenaker 7 Schoenaker 8 Vanenburg 7 Koeman 7 De Wit 7 Spelbos 7 Gasselich 5 De Wit 7 Koeman 5 Bosman 6 Boeve 5 Rijkaard 5 Silooy 4 Gasselich 4 Ophof 2 Boeve 3 Rijkaard 2 Ophof 1 Meeuws 2 Rijnink 1 Spelbos 1 Van't Schip 1 Van't Schip 1 Eigen doel 2 Galjé 1 Inleveringsadres AJAX-Lotto Voorverkoop AJAX, Olympisch Stadion en KNVB interland wedstrijden Middenweg 400 - Amsterdam Telefoon 653621 In- en verkoop van automobielen, gebruikte en nieuwe onderdelen Gespecialiseerd in het wegslepen van autowrakken en in autotransport Weesperstraat 90, Diemen, tel. 020-901849 Heining 31, Sloterdijk tel. 02907-2180 17

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 19