sama sebo ELCON TELEBOETIEK POSITIEF... INDONESISCH RESTAURANT Utrechtsestraat 108 Amsterdam Telefoon 020-279378 Onbetwist de grootste telefoonspecialist van Nederland Meer dan 150 soorten verschillende telefoons in voorraad Zeer grote sortering CB-app. in voorraad bijvoorbeeld Jan Sörensen en Martien Vreijssen. Eerstgenoemde is door zijn soms wat dromerige speelstijl wat uit de gratie geraakt maar af en toe vonkt de ware voetbalgave van de Deen af. Veel verdedigend werk wordt er door Sörensen's landegenoot Michael Birke- dal, de 'kleine Lerby' opgeknapt. Voorin dwingt Manuel Sanchez-Torres respekt en speciale oplettendheid af door zijn mengeling van explosief talent en even explosieve voetbalpassie. Naast zelf scoren bedient hij ook regelmatig centrumspits Willy Carbo, met 11 treffers de topschutter. Vanaf de linkerspitspositie akteert Evert Bleuming in al zijn onberekenbaarheid. In zijn gedistingeerde bagage zit een knappe passeeraktie en een gevoelige voorzet. Afstand nemen van de konkurrentie Een blik in het Ajax—FC Twente verleden toont ons een meerendeel aan mooie wedstrijden. Rijk aan doelpunten, spanning en voetbalstaaltjes van hoog niveau. Bij een echte Ajax—FC Twente hoort gevoelsmatig ook de faktor 'mooiweer', een glanzende grasmaten veel publiek. Enkele weken geleden werd de heenwesdtrijd in Enschede toevallig onder dergelijke omstandigheden gespeeld. Ajax vergat toen het wedstrijdbeeld in doelpunten uit te druk ken en verspeelde onnodig een punt. De kompetitiedruk verbiedt vanavond dergelijke lichtzinnigheden. Door dit duel komt Ajax op hetzelfde aantal gespeelde kompetitiewedstrijden als konkurrent PSV. Het geeft natuurlijk een psychologische stimulans wanneer de afstand tot de naaste belager(s) optimaal is. Winst op FC Twente is dus het motto voor vanavond en daar gaan Dick Schoenaker c.s. zo direkt gehoor aan geven! Fidelio In de laatste fase van de competitie gaat het allemaal niet zo eenvoudig meer. Onverwachte uitslagen vieren hoogtij en de titelkandidaten zorgen elke week weer voor resultaten welke op z'n minst als opmerkelijk kunnen worden beschouwd. Hoewel ieder resultaat uiteraard uiterst betrekkelijk is en op zich weinig zegt over de werkelijke kracht van het elftal. Dat is af te leiden aan de totaal prestatie over 34 wedstrijden en niet aan een ad-hoc winst op een sterker geachte tegenstander. FC Groningen zag kans bij Ajax tot een goed resultaat te komen om vervolgens tegen het veel zwakkere AZ '67 meer dan volledig onderuit te gaan. FC Twente viert feest bij het gelijke spel tegen Ajax maar laat vervolgens een week later volledig afweten tegen Sparta. PEC Zwolle ziet wel kans op eigen veld PSV en Ajax een puntje af te snoepen maar laat het tegen zwakkere teams volledig mislopen en mag het straks in de eerste divisie opnieuw proberen. En zo zijn er meer voorbeelden te noemen P. C. Hooftstraat 27 (hoek Hobbemastraat) Telefoon 628146 - 's zondags gesloten 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 5