ff TOPSCORER Hans van Doorneveld in gesprek met Theo Plasschaert Redaktie-adres: Eindredaktie: Layout: Penningmeester: Middentuindorplaan 5 2015 HM Haarlem Hemke Elzinga Cor Zonneveld A. Nonnekens Telefoon 023-371336 Officieel programmablad 'FC Haarlem' Uitgave van de propaganda-commissie Vorig jaar was het 3-3 in de thuiswedstrijd, na een 0-3 achterstand bij rust en ditjaar werd het in de Meer slechts een 4-3 nederlaag voor Haarlem. Ik wil hiermee maar zeqqen dat Haarlem tegen Ajax meestal qua resultaat en wedstrijdverloop aan trekkelijke duels uitvecht en uiteraard hoop ik dat dat ook vanmiddag weer'het oeval zal zijn En dat hoop ik zowel voor het team maar minstens zo hevig hoop ik dat voor de toeschouwers. Want helaas moeten we constateren, dat, hoe aardig het op dit moment ook gaat, het Haarlem publiek in de thuiswedstrijden nogal walgekort gekomen is en misschien kunnen we die negatieve indruk met een sprankelende en open wedstrijd wegnemen. Gemakkelijk zal het zeker met worden wantt we spelen toch tegen de naar mijn mening nieuwe kampioen van Nedeila ld. Ajax speelt in zijn totaliteit immers op dit moment het beste voetbal van Nefle^l®n^- een uitgebalanceerd geheel van individuele klasse, technieken kracht met op bijna alle posities spelers die een elftal de nodige impulsen kunnen geven. Er^wordt we beweerd dat Ajax de kampioen van de middelmaat is, maar ik ben het daarmees n^t eens. Natuurlijk is het zo dat het elftal op de meest onverwachte momenten steken laat vallen, maar misschien is dat tevens ook wel het aantrekkelijke van voetbal, alles van te voren exact zoals voorspeld zou verlopen, zou de competitie van aMe spanning ontbloot zijn. Ajax staat echter onder druk en Haarlem is geladen om daarvan gebruik te maken. Er is de afgelopen week toch we! aesproken over de slechte tweede helft tegen PEC Zwolle, maar in principe dient hetzelfde team de draad weer op te pakken. Na de dramatisch slechte seizoenstart (5 punten uit 13 wedstrijden), zijn we nog steeds bezig aan een prima serie nl. 24 punten uit 16 ont moetingen en die lijn willen we graag zolang mogelijk voortzetten. Vorige week riep ik tegen u dat er wat betreft mijn eigen positie in het belang van alle partijen zo sne mogelijk duidelijkheid diende te komen. Op het moment dat deze etters aa" papier worden toevertrouwd ziet het er naar uit dat dat inderdaad za ukken, al ben je daar nooit 100% zeker van gezien de belangen van betrokkenen. Voorlopig ga ik ervan uit dat 5 mei dan in alle opzichten een Bevrijdingsdag is geworden. 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 3