sama sebo ELCON TELEBOETIEK KLASSE...! INDONESISCH RESTAURANT Utrechtsestraat 108 Amsterdam Telefoon 020-279378 Onbetwist de grootste telefoonspecialist van Nederland Meer dan 150 soorten verschillende telefoons in voorraad Zeer grote sortering CB-app. in voorraad Zoals bij veel clubs vormt het middenveld ook bij FC Groningen het interessantste deel. Jan van Dijk en Jan Roossien zorgen door hun niet aflatende arbeid voor balans in de Gronin- gen-ploeg. De kwaliteiten van Erwin Koeman zijn genoegzaam bekend maar aller ogen zullen vanmiddag vooral gericht zijn op Johan Neeskens. Neeskens maakt een bijna sentimentele rentree in De Meer, het stadion waar zijn fraaie, af en toe turbulente karrière, gestalte kreeg. Voor FC Groningen kwam 'Nees nog niet zo vaak aan de bak door plagerige blessures maar zijn aanwezigheid heeft, ongeacht faktoren als vorm en ritme, op iedere ploeg een positieve werking! Neeskens terug in De Meerhet is toch iets aparts. In de frontlinie strijden Buddie Broeken op rechts en Rob McDonald meer in het centrum. Met Broeken heeft Peter Boeve het vaak lastig en Rob McDonald vereist van iedere stopper volledige aandacht. In jongere spelers als Pieter Huisstra, Jan-Jaap Kooistra, Johan de Kok, Harris Huizingh, Ronald Steenge en Jan Brouwer heeft Han Berger wat 'toekomst' op de achterhand terwijl de sterke, doelgerichte middenvelder Eddie Bosman, stopper Walter Waalderbos en het exotische, ondergewaardeerde talent Fandi Ahmad de breedte van de FC Groningen- selectie onderstrepen. Een fonkelend spektakel dat is wat iedereen in De Meer hoopt dat Ajax-FC Groningen (weer) wordt. De strijd om de punten hoeft daarbij niet direct roetin het eten te gooien! Fidelio In deze drukke tijd van wedstrijden voorde competitie is de stand van zaken bijna niet bij te houden. Door een veelheid van afgelastingen ontstaat zo langzamerhand een opeen hoping van wedstrijden welke in betrekkelijk korte tijd dienen te worden afgewerkt om uiteindelijk niet later dan 2 juni a.s. de zaken te hebben afgerond en de prijzen zijn verdeeld. Vervolgens kunnen de clubs zich gaan opmaken voor het spelen van diverse buitenlandse partijen met de daarbij behorende financiële inkomsten om daarna te kunnen genieten van een welverdiende vakantie en zich dan op te gaan maken voor het nieuwe seizoen. Dat het overigens nog lang niet zover is zal blijken uit de huidige stand van zaken met betrekking tot het lopende seizoen waar in feite nog niets beslist is alhoewel de degradanten zich vrij duidelijk beginnen af te tekenen en de landskampioen langzamerhand vormen begint te krijgen. Maar de sport laat niet met zich spotten en dus zal het nog wel even duren voordat alles beslist is en iedereen precies weet waar hij aan toe is. Ajax doet goed van zich spreken. Niet in de laatste plaats door de prestaties op het veld waar toch de basis moet worden gelegd voor verdere successen op het internationale vlak. De richting naar een nieuwe landstitel is gevonden ondanks de nog vele lastige uit- en thuiswedstrijden welke op het P. C. Hooftstraat 27 (hoek Hobbemastraat) Telefoon 628146 - 's zondags gesloten 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 5