Hombre f elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming V^OÖQ Mode Exclusieve herenmode Amsterdam Jan Evertsenstraat 70 Tel. 838558 Utrecht Steenweg 70 Tel. 030-322935 camoufleert zijn logische gebrek aan ervaring met een fel opportunisme. En juist dat opportunisme was bij zijn, midden in het seizoen afgehaakte, voorganger Richard van der Meer onvindbaar geworden. Hans Reijnders en Martin Haar vormen het hart van de defensie met op de linksachterpositie meestal Ruud Heus. Op het middenveld vinden we routinier Peter Arntz, de weer oplevende Bert van de Poppe, de gewezen spits David Loggie en Gijs Steinmann. De geblesseerde Roelf-Jan Tiktak kwam al lange tijd niet meer aan voetballen toe. Blijft over het aanvalsduet Kees Kist-Pier Tol, soms ondersteund door de, kort geleden herstelde, hinde Rick Talan. Het is met wat minder regelmaat dan vroeger het geval was maar af en toe pegelt Kist nog eens ouderwets de bal tegen de touwen. Het blijft altijd oppassen geblazen met de robuuste prijsschutter. Pier Tolhet is een speler om speciaal voor naar het voetballen te gaan. Op zijn manier vecht en knokt Piertje om AZ uit het dal te halen. Maar het zijn de 2-3 gestroomlijnde akties van de Volendammer die het voetbalhart sneller doen kloppen. Tol kan af en toe zo één zijn met de balHet is dan alsof al het andere om hem heen wegvalt, als in een droom Om de punten Maar we blijven wakker en richten ons op de strijd om punten. Punten die Ajax te verliezen heeft en AZ '67 te winnen. Zo liggen de zaken nu eenmaal. Maar Ajax zou er slecht aan doen door uit het verschil op de ranglijst gemakzuchtige konklusies te trekken. De Alkmaarders beseffen terdege dat elk punt een uiterst belangrijk punt is en zullen zich beslist niet willoos op de pijnbank laten leggen! Fidelio eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 653353 en 945355 cs V* 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 6