Sportschool H. KORTLEVERS CITIBANK® is één der grootste bank instellingen ter wereld en sinds 20 jaar gevestigd in Amsterdam. Via professionele tussenpersonen verstrekt Citibank aan particulieren de volgende producten: - persoonlijke leningen - doorlopende kredieten - unieke spaarrekeningen met hoge rente 020-267070 262020 KJK f f W 6 Karate-indoortraining voor dames en heren Body-building haltertraining voor dames en heren 2e Oosterparkstraat 288 - Telefoon 020-924104 - Amsterdam liggen de krachten te ver uit elkaar en is bij de één de benadering van het voetbal volledig professioneel en bij de ander is daar nauwelijks sprake van. Daarnaast is de hele opvatting omtrent het voetbal bij Ajax volledig anders dan bij de mindere broeders hetgeen allemaal toch tot uiting behoort te komen in de resultaten op het veld. En toch is dat niet zo. Excelsior is altijd lastig. NAC is op eigen veld moeilijk te bestrijden en dat geldt idem voor PEC Zwolle. Maar ook anderen maken op eigen veld een veel betere indruk dan buiten eigen omgeving. Is dat nu de prestatie van de thuisclub of laat Ajax (of een ander want PSV en Feyenoord hebben regelmatig dezelfde problemen) het volledig afweten? Excelsior-uit moet toch eenvoudiger zijn dan Feyenoord-uit? En toch ontstaan tegen lager geklasseerde clubs altijd weer problemen. Zeker op de manier zoals FC Den Bosch meent het spel te moeten spelen maar gelukkig mag dat als een uitzondering worden beschouwd maar een tegenstander moet het tegen Ajax wel erg bont maken willen er 2 rode kaarten vallen en nog meer gele. FHet is Ajax-onwaardig om zo'n wedstrijd te moeten spelen in een dermate opgeklopte situatie dat de hele zaak volledig escaleert en de wedstrijd bijna niet meer in de hand te houden is. Maar ook in regelmatig verlopen wedstrijden hebben de groten het altijd moeilijk tegen de underdogs. Nipte overwinningen zijn niet zeldzaam en niet ongebruike lijk is dat juist tegen minderen puntenverlies optreedt. Om derhalve kampioen te worden is het juist zaak die lastige uitwedstrijden in den lande te overwinnen. Het valt dan kennelijk niet mee de nodige concentratie en motivatie op te brengen die wel aanwezig is wanneer PSV of Feyenoord moeten worden bestreden. Kampioen wordt een club niet door alleen Citibank, N.A. Herengracht 545-549 Jft 1017 BW Amsterdam f J I iHÜ t\Ê\ S9

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 8