Hombre t ALLERBESTEN elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming Mode Exclusieve herenmode Amsterdam m Jan Evertsenstraat 70 Tel. 838558 Utrecht Steenweg 70 Tel. 030-322935 Wat betreft de produktie legde NAC de afgelopen jaren een voorliefde voor de Britse school aan de dag. Vorig seizoen gaf de vroegere Everton-ster Bob Latchford met succes acte de présence. Hij voelde er echter niets voor om de eredivisie te leren kennen en verdween weer over Het Kanaal. Maar plotseling stond Ron Futcher in de punt van de NAC-aanval. Na enige tijd gewogen te zijn werd Futcher echter te licht bevonden en hij maakte plaats voor John Linford. Die speelde al in Nederland, eerst voor DS '79, later voor FC Den Haag. Linford is als bijna alle Britse spitsen moedig, lastig maar ongepolijst. In de jonge talenten Peter Remie en Ton Cornelissen heeft Bob Maaskant goede rempla- canten die dicht bij een vaste basisplaats staan. Ook omdat Ajax in De Meer nimmer een nederlaag tegen NAC leed bekijken we de konfrontatie van hedenmiddag met het nodige optimisme. Natuurlijk moeten geluiden van onderschatting niet zomaar onder de mat geveegd worden maar tegen NAC mag een ploeg als Ajax slechts van éérrding uitgaan: winst! Om ongeveer kwart over vier vanmiddag kunnen dan de bekermijmeringen over Ajax-PSV beginnen. Na de vele ijspret in de afgelopen maanden is de bal dan eindelijk weer gaan rollen. En verder hopelijk zonder onderbrekingen om van de competitieleider geen -lijder te maken. Om allerlei redenen moet het seizoen op 2 juni a.s. afgelopen zijn. Dat lukt nog steeds maar veel magernu niet meer gebeuren. Een lange overwintering komt véél spelers vaak nietten goede. Het wedstrijdritme is verdwenen en de hele entourage moet eigen lijk weer helemaal terug zijn met de daarbij behorende spanning. Die is er ongetwijfeld maar tussen te weinig Winst Fidelio eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 653353 en 945355 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1985 | | pagina 6