Hombre elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming Mode Exclusieve herenmode Amsterdam Jan Evertsenstraat 70 Tel. 838558 Utrecht Steenweg 70 Tel. 030-322935 de Eredivisie uit. Met zijn 'mooie' linkervoet kan hij de bal verplaatsen als maar weinig anderen. Aan de rechterkant werkt Ton Lokhoff zich nijver en plichtsgetrouw naar de wekelijkse voldoende. Zijn loopvermogen stelt hem in staat een groot deel van de rechterkant van het veld te bestrijken en zijn akties hebben een redelijk rendement. Van der Gijp-Brylle-Thoresen Van de aanvallers René van der Gijp, Kenneth Brylle-Larsen en Hallvar Thoresen is laatst genoemde eigenlijk een veredelde middenvelder die, zwervend achter de voorhoede, voor onrust en doelpunten zorgt. René van der Gijp zagen we vorig seizoen, tijdens de interland Nederland-Denemarken, aktief in De Meer. 'Onberekenbaar' is een passend synoniem voor de spits die van een verdediger negentig minuten lang alle aandacht opeist. Centrumspits Kenneth Brylle-Larsen, kortweg Brylle, kwarti afgelopen zomer over van Anderlecht. Rank als een zwaan en schijnbaar ongevaarlijk beweegt hij zich door de strafschopgebieden om vooral bij de 'kleine-kansen' venijnig toe te slaan. Wie Brylle de afgelopen jaren bij Anderlecht en het Deense elftal heeft gevolgd weet dat hij tot de categorie 'kanjers' hoort! De laatste weken maakt hij aan het slot van de wedstrijd regelmatig plaats voor Erik Jan van de Boogaard en die bewijst keer op keer een uitstekende pinch-hitter te zijn. Climax Nog even en de tweede Super-Zondag van de kompetitie begint aan haar climax. Ajax weet wat het kan. Naast het voetbalvermogen is het zelfvertrouwen groot en de Amsterdamse bluf moet de rest doen. Het vijftigjarige Ajax-stadion zal overkoken van sfeer en de fijne ambiance die we in Nederland veel te weinig kennen, zal voor de Ajacieden werken als een 'twaalfde man'. Een laatste Ajax-explosie in 1984 ten koste van PSV zal de Nieuwjaars champagne over veertien dagen nóg beter doen smaken! Fidelio eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 653353 en 945355

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 6