GEKNIPT VOOR U Sectiebestuurslid Ton Harmsen vindt dat voetballers-van-tegenwoordig teveel in de watten worden gelegd Dus het kan toch kloppen dat we de A jax-spelers daar straks in de trein zagen? Vanuit het 'veel te luxe' onderkomen van het Oranje team informeerde Rene van der Gijp vorige week maandag telefonisch naar het wel zijn van Bennie Wijnstekers, zijn gebruikelijke 'slapie' op Oranje-reizen De zes tien minuten, dat Mario Been van de partij was tegen Oostenrijk, gelden wel dege lijk als een Oranje-debuut Onze felicitaties Ruud Gullit is vorige week uitge breid geportretteerd in de Viva Henk Duut wilde in de rust van FeyenoordFC Groningen vervangen worden, omdat het bloed in zijn schoenen stond 9 Au-didas! Wie de kluit bedot, moet op de blaren lopen Want Puma heeft bij Feyenoord nu eenmaal drie streepjes voor Ab Fafie en jeugdtrainer Wim Jansen bekeken in Kopenhagen het zestienjarige Aarhus-talent Henrik Mortensen Ook Ajax ligt op de loer 9 Feyenoord 2 is in de finalepoule van het toernooi om de Rijnmond-trofee begonnen met een gelijk spel (33) tegen de Excelsior-reserves Dankzij het beter benutten van de strafschoppen werd het bonuspunt gepakt De sponsors van Feyenoord en Excelsior (Opel en AKAI) maakten vorige week gezamenlijk reclame voor de bekerderby onder het motto: "Paardekrachten tegen decibels" Petur Petursson (foto) scoorde voor IJsland te gen Wales, maar kon de nederlaag (12) niet voorkomen De enige Feyenoord- international die won was Ivan Nielsen met Denemarken van Ierland (30) De zaterdagvoetballers van NSW scha kelden eerste divisieclub NEC uit in het bekertoernooi Matchwinnaar: Abe Knoop, vorig seizoen nog keeper van Feyenoord 2 Dat toernooi in India, we ten ze zeker dat dat niet om hockey gaat? 9 De naam kan kloppen: Champions Trophy Goed dat er stickers zijn, krijg je tenminste nog 'n beetje waar voor je geld 9 Excelsior-verzorger Toon IJ zen doorn wilde het voor Feyenoord niet er ger maken dan 't al was Cor Pot is met Feyenoord 2 nog ongeslagen 9 De naam van de tegenpartij deed het ergste vrezen, maar toch hield Thijs Libregts' Aris Sa- loniki een punt over aan het bezoek aan Doxa Drama Een troost: Feyenoord kan nu tenminste gewoon carnaval gaan vieren Ricardo Moniz, de 20-jarige, in Span gen geboren Eindhovenaar die vorige week op proef was bij Feyenoord, moet 190 mille kosten Teveel, vindt Feyenoord, maar ach een toernooitje in India en je hebt het er weer uit De elleboog van Wijnstekers, de enkel van Duut, de dij van Joop Hiele en de lies van Petursson Wanneer krijgt Feyenoord het eens op z'n heupen? Over luxe gesproken: waar logeerden al die sectiebestuurders eigenlijk in Wenen? ga» 32

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 32