Hombre r VOLGENDE RONDE elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming ''JfeW®* Mode Exclusieve herenmode Amsterdam Jan Evertsenstraat 70 Tel. 838558 Utrecht r Steenweg 70 Tel. 030-322935 Gedurfd en oorspronkelijk laat hij zijn ingevingen naar believen over God's voetbalakkers vloeien. Ondanks een lichte terugval (de weerslag van publiciteit en plotselinge roem?) heeft John van der Linden een extra attentiewaarde! Voetbalbriljantjes Maar de meeste voetbalbriljantjes flonkeren natuurlijkin het rood-witvan Ajax. Het'enfant- prodige' Marco van Basten ontwaakte vorige week zondag na een wat schemerige periode en hervond de weg naar het doel. En met name Gerald Vanenburg tovert op afroep de ene doelgerichte truuk na de andere uit zijn maatje 39! Frank Rijkaard manifesteert zich steeds nadrukkelijker als een Prins der Strafschopgebieden en vervult met alle andere Ajacieden een waardevolle rol in het swingende geheel. We mogen vandaag dan ook weer rekenen op Ajax-voetbal van hoog niveau. Adel verplicht en pas na kwart over vier mogen de gedach ten naar Bohemians uitgaan Na FC Groningen zit Ajax niet meer schadevrij in deze competitie. De club heeft het wel het langst volgehouden maar op den duur zullen toch altijd de eerste verliespuntjes moeten worden geïncasseerd. Zonder één punt verlies is een club nog nooit kampioen geworden dus vroeg of laat moet het er toch van komen. U weet inmiddels ook hoe de inhaalontmoe- tingen tegen Fortuna SC is afgelopen zodat Ajax weer enigszins aanhaakt met het aantal gespeelde wedstrijden. Nu FC Den Bosch nog. Maar eerst vandaag FC Utrecht en dan woensdag die belangrijke ontmoeting in Praag tegen de Bohemians uit die stad. Geen geringe belangen staan er op het spel want het zou toch zeer jammer zijn wanneer Ajax dit seizoen nu reeds het Europa Cup-toernooi zou moeten verlaten. De 1-0 winst in de eerste wedstrijd kan natuurlijk best voldoende zijn want ieder gelijkspel en uiteraard elke over winning is voor Ajax voldoende. Aan de andere kant maakte de ploeg uit Praag een goede indruk. Het beschikt vooral over zeer snelle en behendige spelers die het Ajax nog eens best lastig kunnen maken. Maar het elftal is inmiddels wel wat gewend, leder jaar wordt een stapje verder gemaakt in de ontwikkeling naar die hoge top en wanneer de ploeg echt zover Fidelio 4 eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 653353 en 945355 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 6