Sportschool H. KORTLEVERS Scarelifst CITIBAN<9 is één der grootste bank instellingen ter wereld en sinds 20 jaar gevestigd in Amsterdam. Via professionele tussenpersonen verstrekt Citibank aan particulieren de volgende producten: - persoonlijke leningen - doorlopende kredieten - unieke spaarrekeningen met hoge rente Karate-indoortraining voor dames en heren Body-building haltert/aining voor dames en heren 2e Oosterparkstraat 288 - Telefoon 020-924104 - Amsterdam Waren de wedstrijden tegen Fortuna Sit- tard, NAC en FC Den Bosch normaal ge sproken goed geweest voor een behoor lijke opwaardering van de scorelijst, door de afgelasting van de duels tegen Fortuna Sittard en FC Den Bosch bleef slechts de oogst van NAC-Ajax over als toevoeging aan de totalen. Twee doelpunten en één assist werden er in Breda geboren. Ajax-doelpunt nummer één werd gelan ceerd vanaf de rechterwreef van Ronald Koeman. Hij kreeg de bal voor de voeten na een avontuurtje van Frank Rijkaard die daardoor de assist krijgt toegewezen. Ajax' winnende goal kwam van Gerald Vanenburg die een one-man-show door de Bredase verdediging besloot met een voor hem typisch afstandsschot. Met de hulp van Ronald Koeman's rechterdij schichtte de bal tegen het net. Floewel de bal in een eerder stadium door Marco van Basten bij Vanenburg werd ingeleverd duurde Gerald's solo te lang om de assist aan Marco toe te kennen. In het hele vorige seizoen maakte Gerald Vanenburg zes doelpunten, nu staat hij op vijf treffers op één lengte van dat totaal! De stand op de scorelijst tot tenminste vanmiddag 14.30 uur is als volgt: Doelpunten Assists Vanenburg 5 Van Basten 4 De Wit 3 Koeman 2 Van Basten 3 Spelbos 1 Koeman 2 De Wit 1 Spel bos 2 Schoenaker 1 Boeve 1 Silooy 1 Gasselich 1 Rijkaard 1 Citibank, N.A. Herengracht545-549 M Êk M 1017 BW Amsterdam f ff f #1 IW 020-267070 262020 f f W 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 9