Peter Arntz voorspelt de vijfde kompetitieronde Aan Peter Arntz de eer, om bij de klassieke wedstrijd AZ'67-Ajax zijn voorspellingen rond het kompetitieprogramma van dit weekeinde te doen. Behalve enkele 'normale' uitslagen voor spelt Peter ook enkele opvallende resulta ten. Zo ziet hij Feyenoord in De Kuip twee punten verspelen aan Haarlem en tipt hij FC Den Bosch als overwinnaar op Sparta. Hier zijn de voorspellingen van Peter Arntz: een sterke start achter de rug en zijn wij minder goed begonnen. Ik hoop dat de midweekse wedstrijd tegen Excelsior wat meer geluk voor ons heeft gebracht en dat daarmee het geloof in eigen kunnen tegen Ajax volledig terug is. Vorig jaar speelden we een fijne wedstrijd tegen Ajax (1-1en ik hoop dat we de Amsterdammers vanmid dag op de knieën krijgen!' FC Volendam-NAC 1 Roda JC-PSV 2 Feyenoord-Haarlem 2 FC Utrecht-PEC Zwolle 1 FC Groningen-FC Twente 1 GA Eagles-MVV 1 FC Den Bosch-Sparta 1 Fortuna S-Excelsior 3 AZ'67-Ajax 1 De Verrassing van de Week: Feyenoord- Haarlem een'2'! Peter Arntz: 'Na het vertrek van Cruijff heb ik al voorspeld dat Feye noord het erg moeilijk zou krijgen om zijn draai te vinden. De afgelopen wedstrijden bevestigden dat inderdaad. Ik weet dat Haarlem altijd slim speelt in De Kuip, de wedstrijden tegen Feyenoord zijn echt een kolfje naar de hand van trainer Van Door- neveld. Vandaar die '2'.' FC Den Bosch-Sparta een '1'. Peter: 'Die voorspelling is meer gebaseerd op de wens dat Sparta tegen de lamp loopt. De Neder laag die wij tegen ze leden in de Hout, en vooral het behoudendespel van deSparta- ploeg hier, in Alkmaar, zit me nog steeds niet lekker.' De topscorer van de dag: Peter Arntz: 'Dat zou best wel eens die John v.d. Linden van FC Utrecht kunnen worden. Hij is nog jong en onbekend en daar doet hij tot nu toezijn voordeel mee. Ik zie hem er wel een paar inknallen tegen PEC Zwolle.' AZ'67-Ajax: 'Ik geef de hoop nooit op en daarom zet ik AZ ook op winst, al heeft Ajax 11

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 11