CASH CARRY RIJWIELEN 1500 merkfietsen met ca. 25% korting DE AJAX-SUPPORTER De Soigneur CITIZEN verzorgde vijf stadionklokken 17 Annelies Paay (17) en Lilian Ariëns (16) zijn de twee Ajax-supporters sie het spits afbijtyen in de nieuwe rubriek 'De Ajax- Supporter' in het Officieel Programma. Een rubriek waarin Ajax-supporters van allerlei pluimage aan het woord komen over hun club: Ajax! Annelies en Lilian zijn zelf verwoede voet balsters bij de ASV Arsenal. Lilian is ver dediger en Annelies doelverdediger, dus enige kijk op het spel hebben ze wel. Annelies: 'Ik kom al heel lang naar Ajax maar vier seizoenen geleden kocht ik mijn eerste seizoenkaart. Vroeger stond ik op Vak P maar de laatste twee jaar op Vak G op de Diemenzijde. Ook omdat ikzelf kee per ben was mijn grote favoriet altijd Piet Schrijvers, ik lette altijd speciaal op hem. Een paar jaar geleden was hij als trainer van Abcoude bij een toernooi van Arse nal. Toen heeft iemand een handtekening aan hem gevraagd voor me. Ik durfde het niet zelf!' De favorieten van Lilian Ariëns zijn Sonny Silooy en Jesper Olsen. 'En Peter Boeve, die heeft zo'n lief gezicht. Maar ik ben niet het type dat achter spelers aanloopt voor een handtekening. Ik ben ook op een an dere manier fanatiek dan Annelies. Zij heeft op school hele diskussies over Ajax en haar Agenda staat nü al vol met Ajax- foto's! Ik ga vooral voor het goede voetbal naar Ajax. Ik denk ook altijd lang over een wedstrijd. Op de tribune zie je een wed strijd heel anders dan 's avonds op TV, dan krijg je een heel ander beeld.' Zowel Annelies als Lilian vinden het spij tig dat Jan Mölby uit De Meer is vertrok ken en hopen dat het hem erg goed zal gaan bij Liverpool. Over wie ze het liefst bij Ajax zien spelen hebben ze ook een duidelijke mening. Annelies: 'Een paar Brazilianen zou te gek zijn. Eder, Socra tes of Junior enne die geweldige kee per van Kameroen, N'Kono!' Lilian: 'Ik had Moron Olsen van Ander- lecht wel graag in het Ajax-shirt gezien of Platini of Zico maar die zijn te duur.' Annelies en Lilian vinden allebei dat er te weinig meisjes naar voetbal gaan kijken. Lilian: 'Alsof alleen jongens voetbal leuk vinden. Er komen al steeds meer meisjes naar het stadion maar soms denk ik dat het net als het meisjesvoetbal nog niet helemaal geaksepteerd is dat vrouwen naar het stadion gaan, belachelijk toch!' Jan en Wil Heil Amstelveenseweg 286 Telefoon 020-727842 Sigaretten, sigaren, tabak Voorverkoop Olympisch- en Ajax-Stadion Abonn. GVB Twee trouwe Ajax-supporters, links Lilian en rechts Annelies Annelies en Lilian zullen er wél zijn en als het aan hun ligt altijd op de staantribune want: 'De echte voetbalsfeer beleef je daar het meest,' zegt Annelies, 'het is net alsof de mensen op de zittribunes zich niet zo durven te uiten.' Tenslotte een voorspelling over de wed strijd van vandaag, Ajax-MVV. Lilian: 'Het wordt in elk geval gezellig, helemaal op de nieuw overdekte staantri- bunes. En natuurlijkwint Ajax!' Annelies: 'Ajax wint met grote cijfers, dat weet ik zeker!' Een opvallend nieuwtje in het Ajax- stadion is, natuurlijk naast de overdekte staantribunes, de aanwezigheid van twee stadionklokken, geleverd door de beken de klokkenfirma CITIZEN. Sinds de installatie van het elektronische scorebord heeft het Ajax-stadion een echte klok ontbeerd. CITIZEN plaatste twee klokken in het stadion, één tussen de Stadszijde en de Reynoldstribune en één tussen de Die menzijde en de eretribune. Twee klokken vonden een plaats aan de voorkant van het stadion op de hoeken van Vak A en Vak D. Een vijfde klok werd geplaatst op het Ajax-jeugdhonk op Voorland. Rijwiel Cash en Carry Telefoon 925362 Kruislaan 182 (bij de Edenhal)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 19