verhuizingen 020-904321 De Soigneur f,i9aren 'abak AUTOSLOPERIJ DEJONG/GOSCO diamantje een voetbalparel van on gekende schoonheid, een speler naar Koning Voetbal s hart! Olsen is niet alleen gezegend met een grote dosis talent maar ook met de onmis bare 'winners'-mentaliteit. Talloze onvergetelijke momenten bracht Jesper Olsen ons, vaak ook hielden we ons hart na wéér een aan slag op die dunne enkeltjes. Onuitwisbaar in de herinnering ligt het weergaloze doelpunt dat Jesper toverde in de uitwedstrijd tegen Feyenoord, het vorige seizoen. Een doelpunt als een spannende avontu renroman! Haalt u die 28-ste novem ber 1982 nog eens voor de geest. Het iszo'n tien minuten in de tweede helft wanneer Gerald Vanenburg, een tiental meter op de Feyenoord-helft een pass van Michel Valke onder schept en direkt Jesper Olsen aan speelt. Deze schudt in een halve draai Stafleu van zich af en gaat op weg naar het Feyenoord-doel. Het linker voetje 'kust' de bal voorbij de hard tacklende Valke die zijn foutje goed wil maken. Hij mist de benen van Olsen op een haar en de Deen schicht links langs de omvallende Nielsen. Het strafschopgebied nadert maar ook een afschuwelijke aanslag van Wijnstekers. De Amsterdamse harten stoken in de keel maar als door een wonder redt Jesper het vege lijf en de bal en zet zijn passeerbeweging ten opzichte van doelman Hiele precies op tijd in. In het spich tige Olsen-lijf zit nog kracht genoeg om de, door het vochtige veld, snelle bal goed te raken en het is 2-1 voor Ajax! Een super-goal van een super voetballer, een wonder van zeven se conden waar men het over 25 jaar nog over heeft! Afscheid Na een letterlijk en figuurlijk pijnlijk seizoen neemt Jesper Olsen vandaag Sigaretten, lj Voorverkoop Jan en Wil Heil- Olympisch-en Amstelveenseweg 286 Ajax-Stadion Telefoon 020-727842 Abonn.GVB In- en verkoop van automobielen, gebruikte en nieuwe onderdelen Gespecialiseerd in het wegslepen van autowrakken en in autotransport Weesperstraat 90, Diemen, tel. 020-901849 Heining 31, Sloterdijk tel. 02907-2180 17

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 19