Dè Radiateurenspécialist üw adres Ook voor auto airconditioning elektrische motorvoorverwarmers routeservice Voordat het spektakelstuk Ajax-PSV van start ging voetbalden de teams van de F-Side en de Politie vriendschappelijk tegen elkaar. Commissaris W. A. Berndsen van het Bureau IJtunnel verricht hier de aftrap voor het duel dat zou eindigen in een 6-1 overwinning voor de Politie. Toeschouwers bij de 'act' van Berndsen zijn Politie-captain Arno van Leeuwe, arbiter Tommetje 'Hot Dog' Mulder en het technische wonder van de F-Side Martin van de Pol! gewenning. Voor een jeugdspeler lijkt het eenvoudiger zich in het gezelschap te voegen. Veelal kent hij de groep en omgekeerd. Maar nog blijft dan het verschil tussen de A-jeugd of C-elftal en de hoofdmacht erg groot. Daarom is het beter wanneer die overgang geleidelijk gaat en men niet volledig voor de leeuwen wordt gegooid. Door omstandigheden (veel blessures e.d.) wordt de trainer wel eens gedwongen een zeer jeugdige op te stellen. Het is dan weer een flinke ervaring die opgedaan wordt en waar later profijt kan worden getrokken. Maar ook Ajax kan nooit helemaal uit eigen jeugd voorzien. Het zal ongetwijfeld talenten van buiten moeten aantrekken om straks ook internationaal mee te tellen. U kunt er van overtuigd zijn dat de technische leiding bepaald niet stil zit. Maar het moet allemaal wel betaalbaar zijn en enige zekerheid bieden omtrent prestaties, aanpassing e.d. Het is allemaal niet zo eenvoudig als dat het wel lijkt. En oordelen achteraf is natuurlijk niet zo vreselijk moeilijk. Voorlopig eerst maar deze competitie afmaken. De rest volgt vanzelf Tijn Middendorp AUTOTEMP Amsterdam Anth. Fokkerweg 53-55 tel. 020-158444/158445 6

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 8