LaPefci b SMIT V SPORTPRI.TZTCN1 Profiel van Ronald Koeman rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 19 u Lunches, diners, recepties en voor het borreluurtje Delflandplein 14, Amsterdam bij het confectiecentrum, telefoon 154629 (Zaterdag en zondag gesloten) bar-restaurant Uw gastheer en gastvrouw Bob en Til Haarms Geboren: 21 maart 1963 te Zaandam Burgerlijke staat: ongehuwd (woont samen) Lengte: 1.81 meter Gewicht: 78 kilo Eredivisiedebuut: seizoen 1980-1981 FC Groningen-Feyenoord, 0-0 Interlands: plm. 10x UEFA, plm. 15x Jong Oranje, 1x Militair elftal en 6x Oranje Doelpunten in Eredivisie: 38 (32 voor FC Groningen) Voorbeeld: Johan Neeskens Favoriete sportman: de Amerikaanse hink-stap-springer Willy Banks Favoriete buitenlandse team: Liverpool Favoriete stadion buiten De Meer: Oosterpark in Groningen Moeilijkste tegenstander: Als laatste man heb je weinig te maken met direkte tegenstanders. Op het middenveld hou ik niet zo van fel dekkende tegenstanders Hoogtepunt in karrière: Eredivisiedebuut tegen Feyenoord, Nederiand-Spanje (2-1) en de Europa Cup-wedstrijden tegen Olympiakos Dieptepunt: Uitschakeling voor de eindronden van het Europees kampioenschap Auto: Toyota Celica Coupé Beste akteur: Sylvester Stallone en Jack Nicholson Beste film: Ik ga haast nooit naar de bioscoop, een film die ik wel aardig vond was 'Slap- shot' Beste boek: Ik lees heel weinig, eigenlijk alleen over sport Hobbies: Tennis en ijshockey Favoriete muziek: Geen bepaalde voorkeur, de laatste LP die ik kocht was die van Paul Young Lekkerste gerecht: Een lekkere Hollandse maaltijd Grootste maatschappelijke probleem: vandalisme Bijgelovig: Ja behoorlijk, ik hou altijd vast aan bepaalde gewoontes. Als we hebben gewonnen probeer ik het volgende weekend een zelfde leefpatroon aan te houden Ergens spijt van: Nee Vakantiebestemming: Spanje Wens voor de toekomst: Een goede gezondheid en successen met Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 21