feyenooRö-ajaX: kRaan ko vri]ü Vandaag Zondag 26 februari 1984 Nummer 16 Uitgave: Stichting Feyenoord Redactie en administratie: RECLA SERVICE (Stadion Sportnieuws) Siriusstraat 2, 2516 AT Den Haag, tel. 070 - 85 70 70 Bank: Verenigde Spaarbank Rotterdam Verzorging en advertentie exploitatie: Joop Groeneweg, tel. 01864 - 24 09 Copyright: Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt door middel van druk fotocopie, microfilm of op welke andere wijze dan ook, zonder voorafgaande toestemming van de uitgever. "31 voor Feyenoord maakt 'n ieder blij Kraan Ko vrij!" stond er vorige week in de buurt van Vak S te lezen. Het kwam er toen niet van, die avond, al waren wij van 'De Kuip in' best tevreden met de uiteindelijke 21. Maar de ontvoerder van het inmiddels beroemde politieduo in PISA bleek minder goedmoedig. Hij eiste dat Ben Wijnstekers naar zijn schuilplaats toekwam en maakte, eenmaal oog in oog met de aanvoerder van Feyenoord, zijn voor geen tweeërlei uitleg vatbare verlangens kenbaar. 'Drie een, geen doelpunt méér of minder!' blafte hij en Bennie Wijn droop met de staart tussen de benen af. "Hij heeft zeker nog nooit van Marco van Basten gehoord", stamelde hij bedremmeld tegen de politieman die hem be geleidde. Deze, beducht voor het welzijn van zijn collegae, drukte de Feye- noorder op het hart er vandaag toch vooral op te letten dat trainer Thijs Li- bregts geen wissels toepast, die het resultaat in gevaar kunnen brengen. Met andere woorden: Pierre Vermeulen blijft aan de kant en wie weet An- drej Jeliazkov óók. En Peter Houtman mag onder géén beding worden vervan gen. "We doen ons best", beloofde Bennie, "dat hebben we vorige week toch ook gedaan"? Geen mens zal dat durven ontkennen. Feyenoord heeft vanaf het allereerste begin laten zien, zich het lot van Kraan Ko wel degelijk aangetrokken te hebben. Al na drie minuten was het raak en als het vizier van met name Stan- OP DE VOORPLAAT: FeyenoordHaarlem 72; Peter Houtman scoort 62. 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 3