pv GEKNIPT VOOR U 'Hand in hand kameraden!' kort voor de aftrap, zou dat niet elke week kunnen? Stef Meerder is er voor 'in' Willen de Feyenoordspelers er rekening mee houden dat er vanmiddag geen verlenging inzit?! Het tweede nummer van 'Feyenoord Magazine' is uit, nog beter dan het eerste Met een fraaie actie van Michel van de Korput op de voorpagina, een foto van Piet Bouts, Feyenoords huisfotograaf F.en abonnement op 'Feyenoord Magazine' kost geen 105 gulden, zoals we u on langs meldden, en zelfs geen 80, maar slechts 50 pietermannen Daarvoor krijgt u uw Feyenoord-special tien keer per jaar thuis. Op 'De Kuip in' kunt u zich niet abonneren, maar zelfs als u twintig keer een los nummer koopt, bent u nog goed koper uit Een nieuwtje uit het 'Magazine': het is niet onmogelijk dat Sportclub en Stichting Feyenoord in de zeer nabije toekomst weer één geheel gaan vormen Hebt u de Feyenoord-jeugdbus al zien rijden? Een wondertje op wielen, maar Aan één heeft de jeugdafdeling niet genoeg, omdat er nu eenmaal maar negen spelers in kunnen Inschrijvers hebben voorrang om op een prachtige plaats op de bus een zakenreclame te verkrijgen Inlichtingen bij voorzitter Herman van der Graaff van het jeugdbestuur Iedere zaterdag op Varkenoord te vinden Feyenoord 2 liet het vorige week een beetje afweten tegen de reserves van AZ'67: een 35 nederlaag De rentree van Willy Carbo laat vermoedelijk niet lang meer op zich wachten Het weekblad Aktueel signaleerde een vete tussen trainer Thijs Libregts en Andrej Jeliazkov (foto) en meende een week later zeker te weten dat Jeli naar aanleiding van dat artikel de plaats van Cruijff tegen Haarlem mocht innemen Benieuwd wat Aktueel in het nieuwe nummer verzint De duels tus sen de jeugdvrienden Ruud Gullit en Frank Rijkaard behoorden tien dagen te rug tot de interessantste in de bekertop per Vandaag weer? "Als je die twee aan het werk ziet, besef je dat het nog niet zo slecht gesteld is met het Neder landse voetbal", genoot Ajax-trainer Aad de Mos lang na afloop na In het jeugd honk op Varkenoord zijn nog jubileum boeken 75 jaar Feyenoord verkrijgbaar Prijs 26,50 gulden Ook op Varkenoord was het gisteravond na een aantal jaren weer carnaval Prins Adrianus de Eer ste was present, in het gezelschap uiter aard van zijn Raad van Elf Als het nou maar niet die elf van vanmiddag waren Waf een paniek trouwens om die derde gele kaart van Bennie Trouwe lezers van De Kuip in' wisten meteen wel beter In de bekerwedstrijd tegen Ajax kreeg hij pas zijn eerste, zoals uit de lijst achterin blijkt De Supportersvereniging heeft het zogenaamde 'steward-team' opgeheven omdat hoofdsteward Peter van der Wijk ermee stopte In Groningen was het niet te merken, kunnen we daar altijd op re kenen? 35

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 35