ZIJ SCOORDEN VOOR FEYENOORD Voor het eerst in dit seizoen is Feyenoord in een competitiewed strijd niet tot scoren gekomen. De traditioneel lastige uitwedstrijd tegen FC Groningen leverde voldoende kansen op, maar helaas geen treffers niet van Peter Houtman, evenmin van Stanley Brard of Ruud Gullit en zelfs niet van Feyenoords kersverse top scorer André Hoekstra (foto). Dankzij zijn drie treffers tegen Haarlem passeerde de 'blonde blaasbalg' uit Capelle op Feyenoords 'interne' topscorerslijst kop- loper-tot-nu-toe Peter Houtman ,die zijn doelpunten tegenwoordig voor bekerwedstrijden pleegt te bewaren (of voor wedstrijden te gen Ajax; als dat waar is, kunnen we vandaag nog lachen!). Een middenvelder als topscorer bij Feyenoord is dat een teken aan de wand? Welnee! Het is een bewijs te meer dat het aanvals- spel van de stadionequipe aan variatie heeft gewonnen. De hoge posities van bijvoorbeeld Ruud Gullit, Johan Cruijff en An dré Stafleu spreken in dat opzicht ook boekdelen. De stand (nationale en internationale bekertreffers tussen haak jes): 1. André Hoekstra 2. Peter Houtman 3. Ruud Gullit 4. Andrej Jeliazkov 5. Johan Cruijff 6. André Stafleu 7. Pierre Vermeulen 8. Henk Duut en Mario Been 10. Wim van Til en Stanley Brard 12. Ivan Nielsen en Michel van de Korput 13 1) doelpunten; 12 3) doelpunten; 10 5) doelpunten; 8 2) doelpunten; 6 1) doelpunten; 3 1) doelpunten; 2(+1) doelpunten; 2 doelpunten; 1 doelpunt; (1) doelpunt. 27

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 27