-New&tyle CAMBACH'^ [SP0RTHUI! kon me toen nog helemaal niet ver zoenen met de gedachte dat ik ziek was. Later werd dat anders, toen maakte ik me vooral zorgen over het feit dat ik ongezond was en wanneer ik weer lekker zou kunnen voetbal len.' Na een eerste periode van rust en uit gebreid onderzoek in het ziekenhuis mocht Van Basten weer rustig de training hervatten, met de nadruk op rustig. Marco: 'Ik ben toen toch te fanatiek begonnen. Het is ook moei lijk om te bepalen hoe ver je kan gaan. Je gelooft gewoon niet dat je zo kwetsbaar bent en als het even lekker gaat dan wil je meer. Ik stortte op nieuw in en die klap kwam dubbel- hard aan. Toen ik voor de tweede keer genezen werd verklaard heb ik het dan ook écht rustig aan gedaan: eerst alleen maar wat lopen in één tempo en daarna een beetje spelen met de bal. Later is de intensiviteit langzaam maar zeker opgevoerd. Mijn conditie is in de afgelopen we ken ook regelmatig wetenschappe lijk getest in het ziekenhuis en ik voel me op het ogenblik uitstekend, de conditie is bijna optimaal. Ik heb van deze nare periode wel veel geleerd. Voordat de Ziekte van Pfeiffer zich openbaarde leek het alsof ik de hele Uw adres voor de grootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regen mantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat 18 - 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 Dealer van: Quick, Adidas, Puma, Patrick, Nike, Le Coq sportschoenen, Cruijff Sportswear en New-Balance Sportkleding en Trainingspakken 1e Van Swindenstraat 463-467 (in de nieuwbouw) 1093 GB Amsterdam Telefoon 020-654869 8

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1984 | | pagina 10