Sportschool H. KORTLEVERS MULTINETTE Profiel van Peter Boeve 19 Karate-indoortraining voor dames en heren Body-building haltertraining voor dames en heren 2e Ooslerparkstraat 230 - Telefoon 020-924104 - Amsterdam S sa Geboren: 14 maart 1957 Burgerlijke staat: trouwt op 2 december met Hanneke Volkers Lengte: 1.76 meter Gewicht: 69 kg Opleiding: MAVO-HAVO Eredivisiedebuut: seizoen 1977-78, Vitesse-FC Utrecht Interlands: 10 Competitiedoelpunten: 7 Voorbeeld: Johan Cruijft Favoriete sportman/sportvrouw: de atleet Carl Lewis Favoriete buitenlandse club: Manchester United Favoriete stadion buiten De Meer: Vitesse-stadion Moeilijkste tegenstander: Trevor Francis Auto: BMW Beste acteur/actrice: Monique van der Ven Beste film: One flew over the cuckoo's nest Beste boek: al het werk van Ludlum Hobbies: tennis, natuur, duivensport en biljarten Favoriete muziek: Fleetwood Mac en Dire Straits Favoriete TV-programma: geen, ik blijf nergens speciaal voor thuis Lekkerste gerecht: Hollandse kost Mooiste ervaring: dat mijn droom om voetballer te worden uitkwam Grootste maatschappelijke probleem: drugs en de redenen tot het gebruik daarvan Bijgelovig: een beetje, het verandert elke keer en wordt steeds minder Ergens spijt van: dat ik in mijn beginperiode bij Ajax blessures verzweeg uit angst mijn plaats In het elftal te verliezen Vakantiebestemming: Rhodos (Griekenland) Wens voor de toekomst: gezond blijven en verder dat deze spelersgroep bij elkaar blijft en dat we eens een Europacupfinale bereiken chemisch reinigen, 2 uur service, ook gespecialiseerd in het reinigen van suède, lederen bont kledingreparatie eventueel halen en bezorgen Verhuur van tapijtreinigingsmachine Utrechtsestraat 143 - Tel. 233080 Javastraat 50 - Tel. 654480

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 21