titels (21) zal ongetwijfeld, gewaarschuwd als het is na de remises van FC tegen Roda, Feyenoord en Groningen, op scherp staan. De Mos benadrukte na Ajax-Feyenoord nog maar eens dat „je geen kampioen wordt door van Feyenoord en PSV te winnen, maar door juist tegen clubs als Flaarlem en Sonny Silooy FC Den Bosch geen punten te verspelen". Daarom viel hem het 3-3 gelijkspel in Haarlem zo zwaar. „Dit punt kan aan het einde van de rit beslissen over een landstitel of Europees voetbal". Winst boekt FC vanmiddag trouwens, ongeacht het resultaat, in ieder geval. Een nagenoeg volle bak zal daar voor zorg dragen. VERLOTING Er worden kaarten van 10 sekonden verkocht a 1,- per kaart. Elk lot heeft een nummer. De wedstrijd duurt 90 minuten x 60 sekonden is 5400 sekonden. Er worden maximaal 540 kaarten verkocht, dus 5400 nummers. Valt het eerste doel punt, ongeacht voor de thuisklub of de gasten, dan wordt terstond nadat de bal de doellijn is gepasseerd, een stop watch ingedrukt. Het doelpunt is geldig nadat de bal bij de aftrap in de middencirkel 3/4 rond is geweest. Via de geluidsinstallatie wordt dan bekend gemaakt op welke sekonde het geldige doelpunt is gevallen. Als het sekonde- getal overeen komt met een van de lotnummers dan is de houder van het winnende nummer winnaar van een prijs van 150,-. Vóór de wedstrijd worden het horloge en de stopwatch volledig afgestemd op de tijden van de scheidsrechter en de beide grensrechters. Bij een 0-0 eindstand wordt geen prijs uitgereikt. SERIE Q (Goedgekeurd besluit B. en W. van 's-Hertogenbosch d.d. 11-8-76). 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 5