Hotnbre WILLY ALBERTI Seorelilst DISCO 'Gelukkig' noemde vrijwel iedereen het doel punt waarmee Keje Molenaar Ajax tegen Feyenoord op 4-2 bracht. Deze foto werpt een ander licht op de zaak. Keje kijkt zeer bewust de door hem gekopte bal na die even later in de 'verste' hoek zal ploffen De laatste wedstrijden zorgden voor een enorme beweging op de score- lijst. Het turbulente Ajax-Feyenoord- gebeuren zorgde cp zich al voor veel opschudding. In het Olympisch Sta dion kroonde Jesper Olsen zich zon der konkurrentie tot 'Man of the Match'. In tegenstelling tot zijn illus ter landgenoot Hamlet ('To be or not to be') laat Olsen geen ruimte voor twijfels over zijn onnavolgbare klasse bestaan en bewijst de beste voetbal ler op de Nederlandse velden te zijn. Twee doelpunten en evenzovele assists tegen Feyenoord onderstre- voor al uw GRAMMAFOONPLATEN, Hi-Fi- EN STEREO-INSTALLATIES Osdorpplein 236-Telefoon 195262 pen zijn fabelachtige kunnen en ver wijzen de koosnaam 'de Vlo' naar een andere wereld. 'De Vlo'het is een veel te minne naam voor een zo klas- serijke voetballer en de bijnaam is ook teveel verbonden met de Schot Jimmy Johnstone, in zijn tijd een goede buitenspeler maar één die niet kan konkurreren met de wonderen die Jesper Olsen verricht en die nooit zo doortastend was. In een land als Italië of Spanje zou Jesper ongetwij feld zijn omgedoopt tot 'de linkervoet van God In de zuigkracht van Oisen manife steerde Marco van Basten tegen Feyenoord zich het duidelijkst met drie wonderschone treffers en één assist. Stijl, beheersing en technisch vermogen waren bijvoorbeeld ver enigd in Marco's eerste doelpunt tegen Feyenoord, een flitsende coör dinatie van lichaamsbeheersing en doeltreffendheid. Het gemak waar mee hij de voorzet van Gerald Vanen burg, die een prooi leek te worden van de koppende Van de Korput, hoog in de lucht met het voetje pan- Mode Exclusieve herenmode Amsterdam Jan Evertsenstraat 70 Tel. 838558 Utrecht Steenweg 70 Tel. 030-322935 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 15