-New-Style CAMBACH Wilco van Buuren en John Bosman, twee debutanten bi] Ajax! ISPORTHUI Afscheidsfeest DinoZoff Uw adres voor de grootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regen mantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat 18 - 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 Het voetbalseizoen is nog slechts vier wedstrijden oud maar toch heeft Ajax- trainer Aad de Mos, al dan niet noodgedwongen, twee nieuwe gezichten gepre senteerd in het eerste elftal. Twintig minuten voor het einde van de wedstrijd FC Utrecht-Ajax (1-1) debuteerde Wilco van Buuren in de eredivisie. Van Buuren, op 24-5-1962 in Delft geboren, werd dit seizoen overge nomen van de Hoofdklasser DHC, samen met zijn jongere broer Rob. Voordat hij zijn entree maakte in de eredivisie speelde Wilco van Buuren al mee in de vriendschappelijke wed strijd tegen Hilversum. Wilco van Buuren is verdediger. Tegen Willem II kwam een ander nieuw gezicht zich aandienen in het Ajax-elftal. John Bosman (1-2-1965) maakte in die wedstrijd zijn officiële debuut in Ajax één. John Bosman kwam via Roda 23 en RKAVIC vorig seizoen naar Ajax na dat hij al in de selektie van het Am sterdams Elftal had gespeeld. Vorig seizoen speelde hij afwisselend in Ajax 2 en de A1 junioren waarmee hij kampioen van Nederland werd. Aan het eind van het seizoen mocht de middenvelder meedoen in de vriend schappelijke wedstrijd tegen Lisse waarna hij ook Ajax' trip naar Rome en Koeweit meemaakte. Yashin, Tomazewski, Gilmar, Banks, Beara, Maier, Iribar, het zijn een paar namen van bekende keepers die op het grote afscheidsfeest van de Ita liaanse doelman Dino Zoff aanwezig zullen zijn. Ook Piet Schrijvers is uit genodigd op het festijn dat plaats vindt in het casino van San Remo. Behalve alle keepers van de Italiaan se Serie A zullen ook alle trainers waaronder Zoff tijdens zijn schitte rende karrière trainde aanwezig zijn alsmede alle voorzitters van de clubs waar Dino Zoff voetbalde Dealer van: Quick, Adidas, Puma, Patrick, Nike, Le Coq sportschoenen, Cruijff Sportswear en New-Balance Sportkleding en Trainingspakken NU 1e Van Swindenstraat 463-467 (in de nieuwbouw) 1093 GB Amsterdam Telefoon 020-654869 8

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 10