Sportschool H. KORTLEVERS MULTINETTE Ajax-Feyenoord Scoreltjst E j 19 Karate-indoortraining voor dames en heren Body-building haltertraining voor dames en heren 2e Oosterparkstraat 230 - Telefoon 020-924104 - Amsterdam Zondag 18 september 1983 14.30 uur Olympisch Stadion Houders van diploma's en seizoen kaarten met gereserveerde plaatsen Ajax-stadion kunnen plaatsnemen op hun gereserveerde plaats in vak C van de marathontribune. Houders van diploma's werkende le den, buitengewone leden, dames- en kinderkaarten behorende bij diplo ma's werkende leden of buitenge wone leden alsmede de houders van juniores-diploma's kunnen plaatsne men op de eerste vijf rijen van vak C van de marathontribune. Houders van diploma's donateurs (zonder gereserveerde plaats), dames- en kinderkaarten behorende bij het donateursdiploma (zonder gereserveerde plaats) alsmede hou ders van seizoenkaarten vak B/C, vak K en L kunnen plaatsnemen in vak D van de marathontribune. Houders van seizoenkaarten staan- tribune kunnen plaatsnemen in vak S van de staantribune. Houders van seizoenkaarten vak A, D en M kunnen plaatsnemen in vak Q. Prijzen Ere- en marathontribune 35, Paddock en parterre 27,50 lering 22,50 2e ring (achter doel) 17,50 Staanplaats 10, Na twee competitieronden en zes Ajax-doelpunten zijn er toch slechts twee namen op de schutterslijst te vermelden. Dat is te danken aan de doelpunten- explosie van Marco van Basten. Eén doelpunt tegen FC Utrecht en maar liefst vier tegen het arme Wil lem II maakte de jonge spits. Felix Gasselich staat bovenaan de lijst van assists met twee aangegeven goals. Tot vanmiddag ziet de lijst er als volgt uit: Doelpunten Assists Van Basten 5 Gasselich 2 Vanenburg 1 Van't Schip 1 chemisch reinigen, 2 uur service, ook gespecialiseerd in het reinigen van suède, lederen bont kledingreparatie eventueel halen en bezorgen Verhuur van tapijtreinigingsmachine Utrechtsestraat 143 - Tel. 233080 Javastraat 50 - Tel. 654480

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 20