Sportschool H. KORTLEVERS MULTI NETTE Nieuwe Maradona UjUjjTjjNjEjTj.y El Karate-indoortraining voor dames en heren Body-building haltertraining voor dames en heren 2e Oosterparkstraat 230 - Telefoon 020-924104 - Amsterdam plete lijst van buitenlandse voetbal lers in Italië ziet er als volgt uit: Roma: Falgao en Cerezo (beide Brazilië) Juventus: Platini (Frankrijk) en Boniek (Polen) Inter: Ludo Coeck (België) en Plansi Müller (West-Duitsland) Verona: Ladislav Zmuda (Polen) en Joe Jordan (Schotland) Fiorentina: Bertoni en Passarella (beide Argen tinië) Udinese: Zico en Edinho (beide Brazilië) Torino: Plernandez (Argentinië) en Schach- ner (Oostenrijk) Sampdoria: Trevor Francis (Engeland) en Brady (Noord-lerland) Napoli: Krol (Nederland) en Dirceu (Brazilië) Genoa: Peters (Nederland) en Eloi (Brazilië) Ascoli: Trifunovic (Joegoslavië) en Juary (Brazilië) Pisa: Kieft (Nederland) en Berggreen (Denemarken) Avellino: Diaz (Argentinië) en Barbadillo (Peru) Milan: Gerets (België) en Blisset (Engeland) Lazio: Batista (Brazilië) en Laudrup (Dene marken) Catania: Pedrinho en Luvanor (beide Brazilië) Een naam om zeker te onthouden is die van Roberto Oscar Zarate, een achttienjarig talent van de Argentijn se tweede divisieclub All Boys. Heel Argentinië ziet in Zarate al een twee de Maradona en inderdaad lijkt Zarate niet alleen uiterlijk maar ook kwa speelstijl erg op het wonderkind Maradona. Onder de enthousiaste kenners be vindt zich ook de huidige bonds coach van Argentinië die overweegt om Zarate binnenkort van het Argen tijnse jeugdvoetbal naar het A-team over te hevelen. chemisch reinigen, 2 uur service, ook gespecialiseerd in het reinigen van suède, lederen bont kledingreparatie eventueel halen en bezorgen Verhuur van tapijtreinigingsmachine Utrechtsestraat 143-Tel. 233080 Javastraat 50-Tel. 654480 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 21