Voorbeeldig Mnn VERF-BEHANG GLAS AUTOLAKKEN KUNSTSCHILDERS Rooseveltlaan67 - Tel. 020-460284 ARTIKELEN elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming 0 Het zit er bijna op. Na vanavond rest ons nog de tweede ontmoeting in de strijd om de nationale voetbalbeker tegen NEC en dan is het allemaal weer voorbij. Het zou een schitterende bekroning van dit voetbalseizoen zijn wanneer dinsdag a.s. ook de KNVB-beker wordt binnengehaald zodat de double' dan een feit is. Iets wat toch altijd wel uniek zal blijven omdat zoiets alleen is weggelegd voor de hele sterken. Maar het rusten op de lauweren kan nooit lang zijn. Altijd maar weer wordt vooruit gekeken naar het volgende voetbalseizoen en uiteraard de ontwik kelingen in het Europa Cup avontuur. Voor de spelers mag dan straks een rust periode aanbreken, achter de schermen breken drukke tijden aan om de voorbe reidingen zo optimaal mogelijk te verrichten. Het formeren van een zo sterk mogelijke selectie staat daarbij primair waarbij de transfers als gebruikelijk in het middelpunt van de belangstelling staat. Wie de club zullen gaan verlaten mag als bekend worden verondersteld (Lerby, Van Veen, Schrijvers) terwijl Ronald Koe man de gelederen komt versterken. Overigens kan dat hele transferbeeld zich iedere dag weer wijzigen en wordt eigenlijk alles pas definitief wanneer het nieuwe voetbalseizoen op 21/22 augustus weer van start gaat. Als gebruikelijk gonst het altijd van vele geruchten wanneer het gaat om het aan- en/of verkopen van spelers maar wat uiteindelijk in werkelijkheid wordt gerealiseerd is vaak aanzienlijk minder spectaculair. U zult daar ongetwijfeld via de media volledig op de hoogte over worden gehouden. Ajax zal zeker weer traditioneel veel in de belangstelling staan. Voor aanvulling naar de A-selectie zal primair toch weer gekeken worden naar dat rijke arsenaal van de jeugdige talenten in eigen huis. Hoe het er allemaal straks uit gaat zien merken we vanzelf maar ongetwijfeld zal er een elftal geformeerd kunnen worden dat weer hoge ogen zal gaan gooien naar de hoogste plaatsen. Daarbij mag verwacht worden dat het elftal nu eens meer dere rondes in het Europa Cup toernooi zal overleven. Maar ook dat heb je niet helemaal in eigen hand en hangt veel af van de loting. Dus een beetje geluk is er wel voor nodig. En zo kan de club terugkijken op een uitstekend voetbalseizoen met optimale prestaties. Het meest belangrijke, de landstitel, werd veroverd en eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 653353 en 945355 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 6