-New-Style SMIT SPORTPRIJZEN1 rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Uw adres voor de grootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regen mantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat 18 - 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 Fortuna Vlaardingen. De Joegoslaaf heeft nooit teleurgesteld en was, behalve een koele organisator van de verdediging ook een sympathiek en stimulerend voor beeld voor zijn medespelers. Volgend seizoen zal Fortuna Sittard Mitrovic moeten missen, hij vertrekt, na zijn eerste Eredivisieseizoen, naar Vitesse. De verdediging wordt gecompleteerd door voorstopper Mario Eleveld, die de geroutineerde Jaap van de Berg verdrong en linksachter Gerrie Schrijnemakers. Middenveld en aanval Chris Dekker is het brok routine waarom het Sittardse middenveld draait. Naast hem valt de blonde Wilbert Suvrijn op die één van de grote verrassingen van dit voetbaljaar mag worden genoemd. Samen met Suvrijn speelde Wim Koevermans (evenals Mitrovic afkomstig van Fortuna Vlaardingen) zich in de Olympische selectie. Daar viel hij op door veel en goed gebruik te maken van zijn lengte en vaak met het hoofd te scoren. Spits Huub Smeets kwam in het Limburgse nogal eens in opspraak. Bijvoorbeeld na de thuiswedstrijd tegen Ajax, maar hij maakte zich dit seizoen toch weer erg nuttig, zowel in verdedigend als in aanvallend opzicht. Samen met Hans Zuidersma neemt Smeets het grootste deel van Fortuna's doelpuntenproduktie voor zijn rekening met linkerspits Tini Ruys vooral in de rol van aangever. Sanny Quaden, Theo van Well, Ralf Augustin en Jo Bux zijn de mannen op wie trainer Frans Körver in tijden van nood een beroep kan doen. Afscheid Vanavond ziet u de Ajax-helden voor het laatst dit seizoen aan het werk in De Meer. Begroet u de kampioenen met een warm en welverdiend applaus met wat extra waardering voor de scheidende Ajacieden, Piet Schrijvers, Sören Lerby en Leo van Veen. Tot over drie maanden! Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 5