New-Style SMIT W. SPORTPRIJZENl rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat 18 - 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 Uw adres voor de grootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regen mantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. slikken kreeg. De achterste lijn is opgebouwd uit Dick Mulderij (33), de steenharde Antoon Willemse (31), de oorspronkelijke aanvaller Peter Selbach en de van Ajax overgenomen Piet Wijnberg (25). Wijnberg is een steunpunt in de defensie die zich kan vastbijten in een tegenstander en 'gegroeid' is door het besef belangrijk te zijn voor NEC. Middenveld Sije Visser (32), vroeger vastgeklonken aan de linksachterplaats, speelde dit jaar al als libero en is nu de spil op het middenveld. Hans Wanders (26) degradeerde het vorige seizoen met De Graafschap maar wist via een transfer naar NEC zijn eredivisieschap met een jaar te verlengen. Hij speelt rechts op het middenveld terwijl aan de linkerkant John Vievermans (23) een vrij aanvallende rol vervult. Henk Grim (21) startte dit seizoen als wisselspeler maar maakte zich in de wed strijden dat hij mocht opdraven volledig waar. Hij weet dat het strafschopgebied zijn domein is, gaat daar dan ook onbevangen binnen en geeft geen blijken van faalangst. Kappend en draaiend en scherp schietend is hij een wezenlijk gevaar. Vorig seizoen was Frans Jansen (28) NEC's topscorer; nu maakte Grim de meeste treffers. Jansen is één van die onderschatte eredivisiespelers. Eén van zijn gevaar lijkste wapens is een ziedend afstandschot. Wim van Zinnen (26) speelt eigenlijk als vierde middenvelder maar wel met een aanvallende taak. Wisselspelers Tweede keeper Ben Klein Goldewijk speelde bij ontstentenis van Harry Schelle- kens al een aantal wedstrijden op eredivisieniveau. Andere bankzitters naast de fanatieke Pim van der Meent zijn Van Geenen, de pittige aanvaller Albert Heisper, de jonge Percey Guerin en middenvelder Ronnie de Groot. Aanval Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 5