New-Sty/e I SMIT V SPORTPRIJZEN rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat 18 - 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 Uw adres voor de grootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regen mantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. geval van Van Hanegem klinkt het - helaas - tegenstrijdig maar hij is in het Feyenoord-elftal de man met de heldersre oogopslag. Buiten de al dan niet opgeklopte rivaliteit past er waardering en respect voor deze 'campionissimo' die aan het eind van dit seizoen definitief het betaalde voetbal verlaat. We zullen hem missen op de velden, de Kromme met het grote voetbalhart. Middenveld Vroeger waren Willem van Hanegem en het Nummer Tien één. Toen betekende dat getal achter op de rug nog iets maar die romantiek is aan het verdwijnen. Dat vorige zondag Jan van Deinsen (29) zwoegend onder dat cijfer gebukt ging is daarvan een bewijs. Andrej Jeliazkov (30) heeft meer weg van een 'Nummer Tien' maar de sluwe middenvelder dringt zich te weinig op en levert ondanks grote technische ver mogens minder rendement af dan mogelijk al heeft hij momenten om van te watertanden. Michel Valke (23) knokte zich bij Feyenoord uit het PSV-moeras. De vaste plaats waarop Valke bij Feyenoord kan rekenen geeft hem moed en.vertrouwen. Hij voelt zich het meest middenvelder, speelde de laatste tijd vyel eens als voor stopper maar vertrok regelmatiger vanuit de rechterspitspositie: Ruud Gullit. De twintigjarige Amsterdammer is een nog ruwe voetbaldiamant die in Rotterdam geslepen wordt. De, klasse en atletische vermogens van Gullit staan niet ter discussie. Via linksbuiten Pierre Vermeulen (27), die dit seizoen gedrevener speelt dan ooit en tegenwoordig niet alleen 'buitenom' maar ook 'binnendoor' passeert, komen we bij Feyenoord's belangrijkste speler van dit seizoen, Peter Houtman (25). Zijn grote ambitie is altijd geweest om eens vast in het eerste van Feyenoord te spelen Aanval Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 5