êfew-Sty/e SMIT SPORTPRIJZENl Secondenloterif rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat 18 - 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 Uw adres voor de g rootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regen mantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. Laatstgenoemde heeft een voorkeur voor de linkervleugel en kan, mits in vorm, zijn talenten naar hartelust over Gods akker laten vloeien. Een voetbalpersoonlijk heid die in de gaten moet worden gehouden! De snelheid van Toine van Mierlo (25) is bijna spreekwoordelijk. Hij start op de linkervleugel terwijl Bert Gozems (26) vanaf rechts begint. Na Arthur Hoyer (9 doelpunten) is Gozems Willem U's topschutter met 7 treffers. Nadat de van Feyenoord geleende Johnny Jacobsen, door blessurepech achter volgd, zich voor Willem II niet nuttig kon maken liet men het oog vallen op de van het Engelse Millwall afkomstige spits Chris Guthrie (30). Een Gouden Greep want Guthrie manifesteert zich als de ideale vervanger van Rob McDonald. Meer nog dan een regelrechte schutter is Guthrie een 'baken', een aanspeelpunt in de spits, zowel langs de grond als door de lucht, waar hij niette kloppen is! Konstant houdt hij de verdediging bezig, flikt van alles, kaatst, houdt de bal goed vast, kortom is een belangrijk aanvallend wapen in de toch al 'positieve' ploeg die Willem II zeker is. Tweehonderdvijftig gulden! Dat is het bedrag wat het kopen van een simpel secondenlot (één gulden per stuk), u kan opleveren vandaag. Of het nu een Ajacied of een Willem ll-speler is die het eerste doelpunt maakt is onbelangrijk maar gebeurt dat in de seconde die overeenkomt met het cijfer op uw lot dan kunt u een gat in de lucht springen en wellicht een (figuurlijk) ruit ingooien. Zowel de eerste treffer voor de rust als die na de pauze geeft kansen op een financiële opsteker. De loten worden rondom het stadion te koop aangeboden. Aanval Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 5