I SMIT SPQRTPRIJZEN1 Secondenloterii N rechtstreeks van fabriek naar verbruiker eigen atelier voor vanen en linten eigen graveerinrichting Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat 18 - 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 Uw adres voor de grootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regen mantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. Zijn medewerkers op het middenveld zijn, behalve het 'zekerheidje' Eugene Marijnissen, de Engelsman Calderwood en de 'halve' spits John Eriksen. Lichtgewicht René Hofman is één van de Limburgse talenten die de afgelopen jaren doorbraken. Hij speelde zich zelfs in Oranje (Malta-Nederland in Aken) maar droeg het laatst het tricot van de nationale Olympische ploeg tegen Liechtenstein. Zij aan zij met Eriksen staat Roger Raeven bovenaan Roda's schutterslijst. Het duo trof gezamelijk 22 keer de roos en dat is precies de helft van de totale Kerkraadse productie! Mocht Roda een aanvaller extra nodig hebben dan valt Piet de Visser's oog vrijwel zeker op de Rotterdammer Remco Boere die de twee meter dicht nadert. Met een opmerkzame blik naar het scorebord van zowel Ajax-supporters als Roda-aanhang (Groningen-Feyenoord en Sparta-PSV!) gaan we zitten voor Ajax' 35e officiële wedstrijd van dit seizoen. Tweehonderdvijftig gulden! Dat is het bedrag wat het kopen van een simpel secondenlot (één gulden per stuk) u kunt opleveren op deze 2e Paasdag. Of het nu een Ajacied of een Roda-speler is die het eerste doelpunt maakt is onbelangrijk maar gebeurt dat in de seconde die overeenstemt met het cijfer op uw lot dan kunt u een gat in de lucht springen en wellicht een (figuurlijke) ruit ingooien. Zowel de eerste treffer voor de rust als die na de pauze geeft kansen op een financiële opsteker. De loten zijn rondom het stadion te koop bij de verkoopstertjes die zaterdag het voetbalshirt van de VV De Geuzen dragen. Aanval Nassaukade 351 - Amsterdam - Telefoon 020-129954 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1983 | | pagina 5